Czym są surebety w zakładach bukmacherskich?

Chcesz mieć pewność zainkasowania wygranej niezależnie od końcowego rezultatu meczu albo pojedynku? Tak naprawdę pewniaki nie istnieją. W końcu nawet największy faworyt może potknąć się i niespodziewanie stracić punkty z outsiderem. Chyba, że zdecydujesz się na surebety. Co warto wiedzieć na temat takich zakładów? W jaki sposób można na nich regularnie wygrywać?

co to sa surebety w polsce
Co to sa surebety w zakładach bukmacherskich online?

Surebety to pewna wygrana bez względu na wynik

Już sama nazwa wskazuje, że surebety to po prostu zakłady, które są pewne. Jak to jednak możliwe? Dla każdego powinno być oczywiste, że jeśli ktoś zagra – w przypadku jednego bukmachera – na zwycięstwo gospodarzy, na remis oraz na zwycięstwo gości, to jakiś jego kupon będzie trafiony, aczkolwiek stan konta się pomniejszy. Firmy bukmacherskie tak bowiem układają kursy, aby wyjść po prostu na swoje – zakładając równą stawkę na każdy wzniesiony zakład. Kto jednak powiedział, że takie typy mają być grane tylko w przypadku jednego buka?

Cała idea surebetów polega na tym, żeby tutaj skorzystać z dwóch lub nawet trzech różnych firm hazardowych. Istotne jest to, aby znaleźć dość znaczące różnice pomiędzy kursami na gospodarzy, remis lub gości. Dla ułatwienia operujemy przykładami z piłki nożnej, aczkolwiek zasada działania jest bardzo podobna także uwzględniając inne dyscypliny. Każdemu graczowi generalnie zależy na tym, żeby znaleźć najwyższe kursy na 1, x oraz 2. Często w tym celu są wykorzystywane dwie lub nawet więcej firmy hazardowe.

betclic polska bonus 2020
Darmowy bonus bez ryzyka w Betclic – Kod promocyjny: KOD550

O czym warto pamiętać przed obstawianiem Surebetów?

Wszystko wygląda pięknie? Niestety, ogólnie nie jest tak kolorowo, jak może wydawać się na samym początku. Przede wszystkim nie jest wcale łatwo o stosunkowo duże różnice w kursach pomiędzy konkretnymi firmami bukmacherskimi. Zwłaszcza, że niektórzy bukmacherzy w Polsce jak Betfan sugerują się innymi podmiotami. Jeśli już wystawiają swoje kursy, to są one zazwyczaj bardzo podobne. Nie można oczywiście szukać tego na własną rękę. Byłaby to żmudna i bezsensowna praca. W takiej sytuacji trzeba zdecydować się po prostu na dobrej jakości strony internetowe.

Warto także korzystać z kalkulatora surebetów. Po to, aby szybko sprawdzić lub obliczyć, jakie są wymagane stawki na każdą ze stron, żeby wyjść na swoje – niezależnie od końcowego wyniku. Nie jest łatwo o surebety, aczkolwiek nie warto się poddawać. Jeśli będziesz miał bowiem sprawdzone info o takich meczach, które można obstawić u kilku różnych legalnych bukmacherów, to wygrasz bez żadnego większego stresu. Minusem jest na pewno fakt, że te pieniądze nie są niestety zbyt okazałe.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button