Polski bukmacher Milenium

Milenium zakłady bukmacherskie to jeden z pierwszych polskich bukmacherów. Obecnie nie cieszy się zbyt dużą popularnością, ale istnieje szansa, że już niebawem się to zmieni. W ostatnich miesiącach bukmacher Milenium przeszedł wiele zmian, które znacząco poprawiły wygląd strony internetowe i jakość bonusów, czyli to, co dotychczas było tu najgorsze. Jak obecnie prezentuje się bukmacher Milenium?

milenium online bukmacher 2020
Polski bukmacher Milenium – czy warto u niego obstawiać?

Zakłady bukmacherskie Milenium

Na początku swojego istnienia zakłady bukmacherskie Milenium cieszyły się ogromną popularnością. Bukmacher zdobył rzeszę wiernych klientów, którzy korzystali z jego usług przez wiele lat. Wszystko jednak zaczęło się zmieniać w momencie, gdy do gry wkroczyły inne spółki. Milenium nie wytrzymało konkurencji i odsunęło się w cień. W 2017 roku bukmacher posiadał około 3% rynku. Na szczęście spółka nie powiedziała ostatniego słowa i w czerwcu tego roku zaskoczyła nas całkowicie nowym wyglądem i promocjami. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej. 

Nowa strona internetowa bukmachera Milenium

Przyznamy się, że nowa wersja strony internetowej www.milenium.pl zrobiła na nas ogromne wrażenie. To już nie jest ten sam bukmacher co kiedyś. Jeszcze do niedawna witryna Milenium wyglądała przeciętnie. Nie było źle, ale też ciężko było nazwać ją estetyczną. Teraz jest to już tylko historia, gdyż nowa strona jest naprawdę piękna i świetnie skonstruowana. Czytelność witryny znacząco się poprawiła, nawigacja stała się prostsza, a wszystko przyspieszyło i zaczęło działać tak, jak powinno.

sts polski bukmacher online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus

Aplikacja mobilna na smartfony od Milenium

Aplikacja mobilna nie otrzymała aż takich zmian, ale trzeba przyznać, że także znacznie się poprawiła. Nie ma już nagłych zawisów i wyłączeń, a całość znacznie przyspieszyła. Aplikacja mobilna Milenium dostępna jest na telefonach z systemem Android i iOS. W tym drugim przypadku pobierzemy ją bezpośrednio ze sklepu Apple, a żeby zainstalować ją na telefonach z systemem Google, musimy ją pobrać ze strony internetowej bukmachera i wyrazić zgody na instalowanie aplikacji z niewiadomych źródeł na telefonie. Pamiętajmy, by aplikację bukmachera Milenium pobierać tylko i wyłącznie z oficjalnej strony.

Promocje bukmachera Milenium

Jest bardzo dobrze, a nawet i lepiej. Promocje u bukmachera Milenium znacznie się poprawiły od momentu, kiedy wydano nową wersję strony. Na witrynie napisano, że będą dostępne tylko w listopadzie, ale w październiku było tak samo, więc zakładamy, że zostaną z nami już na zawsze!

Co dostaje od bukmachera Milenium nowy gracz? Zaczniemy od zakładu bez ryzyka do kwoty 150 złotych. Żeby go otrzymać, musimy zaznaczyć przy rejestracji odpowiedni checkbox. Pamiętajmy jednak, że promocja obowiązuje tylko na pierwszy postawiony przez nas kupon. Jeśli chcemy postawić sobie zakład testowy za niską kwotę to najlepiej zapomnieć o tym i od razu zabrać się za grube obstawianie. Co najlepsze bonus ten (w razie niepowodzenia) nie podlega żadnym warunkom obrotu. Dostajemy po prostu punkty, które możemy wykorzystać na obstawianie kolejnych zakładów. Oczywiście, w przypadku wygranej cała kasa trafia na nasze konto i możemy nią w dowolny sposób dysponować.

betclic polska bonus 2020
Darmowy bonus bez ryzyka w Betclic – Kod promocyjny: KOD550

Drugą z promocji jest standardowy bonus od depozytu. Wielu graczy zapewne pamięta jeszcze czasy, kiedy bukmacher Milenium oferował bonus od depozytu do kwoty 760 złotych. Obecnie kwota ta jest dużo wyższa i możemy otrzymać dodatkowe 1500 złotych. Niestety nie są to pieniądze darmowe i żeby je dostać musimy wpierw wpłacić swoje pieniądze. Zanim dokonamy wypłaty bonusu, musimy go wpierw czterokrotnie obrócić. Do obrotu wliczają się kupony zawierające przynajmniej trzy mecze o łącznym kursie 2.00. Na wykonanie obrotu mamy 30 dni, ale pamiętajmy, że jednego dnia możemy wykonać nie więcej niż 10% obrotu. Wszystko powyżej nie będzie uwzględniane.

Promocje dla wiernych graczy bukmachera Milenium, również należą do atrakcyjnych. Są to:

  • 5-10-15 – Kupony z wieloma zdarzeniami otrzymują dodatkowy mnożnik. Stawiając od 5 do 9 meczów, wygrana będzie większa o 5%, stawiając 10-14 meczów – o 10%, a stawiając 15 i więcej zdarzeń – o 15%. 
  • Liga Mistrzów Milenium – Liga Mistrzów Milenium to program lojalnościowy, który pozwala na zdobywanie punktów premiowych za każdą czynność wykonaną na stronie. Każdy zarejestrowany gracz staje się uczestnikiem programu. Punkty premiowe przyznawane są za każdy zakład, niezależnie od tego, czy wygrany, czy przegrany. Punkty otrzymujemy także za dodatkowe aktywności jak np. wpłaty i wypłaty pieniędzy. 
  • Na luzie i bez ryzyka – Promocja ta pozwala na obstawianie piłkarskich hitów w bardzo atrakcyjnych warunkach. W dniu promocji trzeba tylko zawrzeć zakłady na łączną stawkę 40 złotych lub więcej, a zdarzenie z promocyjnego meczu zostanie wytypowane za równe 20 złotych. Jeśli okaże się ono przegrane, dojdzie do zwrotu stawki.
  • Bonus Grand – Bonus ten powiększa wygraną o 20%, jeśli tylko obstawimy kupon z co najmniej pięcioma różnymi typami, z których każdy będzie miał kurs 2.00 lub większy. 

Nie są to oczywiście wszystkie promocje i bonusy tego bukmachera, gdyż wiele z nich uruchamianych jest tylko na chwilę, ale ogólnie wszystkie trzymają całkiem niezły poziom. 

Rejestracja u bukmachera Milenium

Rejestracja w Milenium to jeden z najsłabszych punktów tego bukmachera. Obecnie standardem jest proponowanie graczom rejestracji bez dowodu. Cały proces trwa wtedy parę minut i od razu możemy obstawiać. Weryfikacja danych wykonywana jest wtedy, gdy chcemy wypłacić pieniądze. W przypadku Milenium nie ma żadnej przyspieszonej weryfikacji, a jedynie standardowe procedury. Duży minus dla tego bukmachera. 

Oferta zakładów bukmachera Milenium

Oferta bukmachera Milenium od zawsze była całkiem niezła. Oczywiście zdarzały się opinie, że nie znajdziemy tam nic ciekawego albo, że szału nie ma, ale w rzeczywistości przez wiele lat była to najbardziej solidna oferta wśród polskich bukmacherów. Szczególnie interesująca jest oferta na spotkania i turnieje, które rozgrywają się na terenie naszego kraju. W takim przypadku możemy liczyć na ogromną ilość dostępnych zakładów i rynków. 

Zakłady live równie trzymają wysoki poziom. Jest ich dużo, są ciekawe, a w dodatku prawie każdy mecz posiada swoją transmisję, w której na bieżąco możemy śledzić to, co dzieje się na boisku. Nawet jeśli transmisja nie jest dostępna to i tak bukmacher proponuje nam możliwość śledzenia wydarzeń na boisku za pomocą specjalnego trackera, na którym znajdują się wszelkie najważniejsze informacje oraz szczegółowe statystyki.

Co jest największym minusem bukmachera Milenium? Marża. Kursy są słabe i dlatego mało graczy decyduje się na pozostanie tu na dłużej. Tak było kiedyś, tak jest i teraz. Nic już chyba z tym nie zrobimy, dlatego też pozostaje się z tym pogodzić. Na plus warto jednak nadmienić, że w sumie nie jest tak całkowicie tragicznie. Milenium to taka połowa stawki, jeśli chodzi o wysokość kursów, a wiele spółek jest od niego dużo gorsze. 

Milenium to całkiem przyzwoity bukmacher, który ostatnimi czasy znacznie podniósł jakość świadczonych usług. Warto dać mu szansę i przetestować go samemu. 

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button