Jak obstawiać legalnie bez podatku? U bukmachera Betfan!

Betfan to jeden z najnowszych legalnych polskich bukmacherów. W jego ofercie znajdziemy naprawdę ciekawe propozycje zakładów, atrakcyjną promocję powitalną w postaci bonusu od depozytu oraz zakładu bez ryzyka. Betfan sporo namieszał na polskim rynku, gdyż zaprezentował nam niezwykle ciekawą ofertę, której nie ma żaden inny polski bukmacher? O co chodzi? Zaraz się o tym przekonamy. Zostańcie z nami i przeczytajcie naszą recenzję. 

polski bukmacher betfan bez podatku
Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Polska!

Strona bukmachera Betfan

Strona internetowa Betfan może się podobać, ale nie każdemu. Co prawda design jest całkiem przyjemny, a całość wygląda na tyle atrakcyjnie, by można powiedzieć, że programiści zrobili dobrą robotę. Na co więc narzekamy? Przede wszystkim na dość drętwą kolorystykę. Zgniłozielony nie jest zbyt atrakcyjnym kolorem, a dużo białego nie ułatwia obstawiania w nocy. Dobrze by było, gdyby Betfan udostępnił typerom nakładkę na swojej stronie www.betfan.pl, która zmieniałaby jej kolorystykę na nieco ciemniejszą. 

Największym problemem bukmachera Betfan jest to, że nie posiadał on swojej aplikacji mobilnej. W obecnych czasach znacząco ogranicza to ilość klientów. Ankiety przeprowadzane swego czasu wśród typerów pokazały, że duża ich część całkowicie zrezygnowała z obstawiania przez stronę internetową i skupiła się na korzystaniu z aplikacji mobilnej bukmachera. Jakie są zalety czegoś takiego? Przede wszystkim można spokojnie korzystać z usług bukmachera, leżąc wygodnie w łóżeczku. Nie ma problemów z obstawianiem, jest miło, lekko i przyjemnie. 

Na szczęście aplikacja mobilna bukmachera Betfan już się pojawiła i można ją znaleźć pod adresem www.betfan.pl. Na chwilę obecną jest ona dostępna tylko dla urządzeń z systemem Android. Większość smartfonów posiada ten właśnie system, ale liczymy, że powstanie także wersja na iOS, która pozwoli bawić się także użytkownikom urządzeń od Apple.

polskie zakłady bukmacherskie
Darmowy bonus dla graczy od bukmachera Betfan 2021

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Jest dobrze, ale nigdy nie będzie tak, by nie mogło być lepiej. Oferta Betfan jest bardzo atrakcyjna, co oznacza, że obstawimy ty dziesiątki różnych dyscyplin sportowych. Oczywiście najbardziej popularna jest piłka nożna, więc najwięcej zakładów dostaniemy właśnie na to. Poza tym mamy tu do czynienia z koszykówką, siatkówką i wieloma innymi fajnymi dyscyplinami. Te mniej popularne również posiadają wiele rynków, ale nie da się ukryć, że liczba rynków jest już dużo mniejsza. 

Idziemy dalej. Następną w kolejności zakładką są zakłady live. Trzeba przyznać, że tutaj jest już nieco gorzej i nie znajdziemy tu zbytnio rozbudowanej oferty. Co więcej, nie możemy jak na razie liczyć na żadne transmisje sportowe. Jest to duży problem i aż dziw, że jeszcze się one nie pojawiły. Na szczęście widzimy podgląd boiska i aktualną sytuację na nim. Widać także podstawowe statystyki, więc na tym musimy opierać swoją analizę sytuacyjną. 

E-sport to lubiane przez młodszych użytkowników gry komputerowe. Jak na razie oferta jest bardzo biedna i w sumie ciężko znaleźć tu coś poza największymi turniejami i najbardziej popularnymi grami. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie nieco lepiej, gdyż jak na razie wydaje się, że tworzenie specjalnej zakładki specjalnie dla e-sportu mija się z celem.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonusy za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Gry to nic innego jak sporty wirtualne. Czym są sporty wirtualne? To symulowane dyscypliny sportowe, których wyniki zależą od humorków komputera. W naszej opinii nie warto ich stawiać, gdyż jest to po prostu zwykła loteria, w której wygrają tylko ci, którzy mają szczęście. Z tego też powodu nie będziemy się zbytnio rozwodzić nad tym tematem.

Pora na najciekawszą część oferty bukmachera Betfan. Mowa tu dokładnie o dziale zwanym Rozrywka. Wystarczy tylko w niego wejść, by zobaczyć, że czegoś takiego nie proponował nam jeszcze żaden inny bukmacher. Obstawianie rozrywki to nowy dział, który dopiero wchodzi na Polski rynek zakładów online. Co takiego przełomowego tu znajdziemy? Można powiedzieć, że wszystko. Znajdują się tam zakłady dotyczące niemal każdego aspektu życia, pogody, frekwencji w kinach, cen paliwa. No dosłownie wszystko, co tylko da się w miarę obstawiać. Trzeba przyznać, ze Betfan zaskoczył każdego, sprawiając, że bukmacherka nie będzie kojarzyła się tylko ze sportem, ale będzie dostępna dla każdego, kto chce obstawiać, nawet jeśli nie zna się na takiej piłce nożnej, czy innych dyscyplinach sportowych.

Jeśli chodzi o kursy, to można powiedzieć, że jest całkiem przyjemnie, choć nie zawsze. Oczywiście zakłady sportowe mają całkiem fajne kursy, narzekać można głównie na to, co znajdziemy w dziale Rozrywka. Trudno się jednak dziwić bukmacherowi, gdyż jest to coś zupełnie nowego i istnieje duże ryzyko, że można na tym stracić.

sts polski bukmacher online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus

Promocje i bonusy bukmachera Betfan

Jak wyglądają promocje na stronie bukmachera Betfan? Na powitanie dostajemy tu bardzo atrakcyjną ofertę zwaną Pakietem Pudziana. Na czym to polega?

Wpłacając do bukmachera pieniądze, możemy otrzymać dodatkową ich ilość na konto bonusowe. Minimalna wpłata to 20 złotych, maksymalna 1000. Po zrobieniu depozytu musimy zawrzeć zakłady za jego równowartość, na kuponach o kursie minimalnym 2.00. Wtedy to otrzymujemy 10% od wpłaty. Następnie musimy wykonać pięciokrotny obrót na kuponach z co najmniej dwoma zdarzeniami, których kurs wynosi co najmniej 1.45.

W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne, po wypełnieniu warunków obrotu, kwota znajdująca się tam mnożona jest dziesięciokrotnie. Tak, dobrze czytacie. Dostajemy aż 10x tyle, ile udało nam się uzbierać. Jeśli mamy szczęście to możemy dostać aż 10 tysięcy złotych. Co więcej, taką kasę możemy dostać aż 3 razy, bo promocja jest aktywna dla trzech pierwszych depozytów. Jak wam się podoba coś takiego? Bo my jesteśmy zachwyceni. W porównaniu do innych Polskich bukmacherów jak na przykład Milenium to oferta jest mega atrakcyjna dla gracza.

Oczywiście, to nie wszystko. Pakiet Pudziana to jedynie jedna z promocji powitalnych. Nowi gracze, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny BETFAN, otrzymują dostęp do promocji zwanej Zakładem bez ryzyka. Na czym ona polega? To proste. Nasz pierwszy zakład ulokowany na stronie bukmachera www.betfan.pl jest ubezpieczony, co oznacza, że nie możemy go przegrać. To znaczy, możemy, ale jeśli coś takiego nam się przytrafi, to bukmacher zwraca nam stawkę pomniejszoną jedynie o wysokość podatku.

Podoba się bonus? Bo nam bardzo! Oczywiście nie dostajemy zwrotu, który możemy wykorzystać od razu, gdyż wcześniej trzeba do obrócić. Bonus musi być obrócony pięciokrotnie na kuponach, które składają się z co najmniej dwóch zdarzeń, o kursie minimalnym 1.45. Podobnie jak w przypadku głównego bonusu, również i tu środki przenoszone z konta bonusowego na główne mają limit 10 tysięcy złotych. Niestety, ale już nie otrzymujemy mnożnika.

Pozostałe promocje są równie atrakcyjne, gdyż w grę wchodzi m.in. zwiększenie wygranej na kuponie tak, by sprawiało to wrażenie gry bez podatku. Ta promocja jest naprawdę znakomita.

Opinia o Betfan – czy to dobry bukmacher online?

Betfan jest całkiem dobrym bukmacherem, który może sporo namieszać na polskim rynku. Widzimy, ze mnóstwo graczy decyduje się założyć swoje konto w tej właśnie firmie, więc już niedługo możemy spodziewać się lepszych promocji i atrakcyjniejszych kursów. W naszej opinii Betfan jest najlepszym bukmacherem, który wystartował w 2019 roku.

Oferta zakładów, promocje, kursy, niska marża, wszystko to powoduje, że opinie o Betfan są tak dobre. Graczom naprawdę nie wiele trzeba, wystarczą dobra oferta zakładów, wyższe kursy, promocje na obstawianie bez podatku i typerzy będą zadowoleni. Na tę chwilę Betfan im to udostępnia, dlatego tak dużo graczy się tam rejestruje.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button