W jaki sposób należy troszczyć się o swój budżet?

Gracze firm bukmacherskich muszą nauczyć się tego, jak zarządzać posiadanymi w tym momencie środkami. O co szczególnie trzeba się jednak w tym temacie zatroszczyć? Jakie zadania stoją przed osobami, które kiedyś zdecydowały się założyć konto w jednej z firm bukmacherskich?

budżet na zakłady bukmacherskie
W jaki sposób należy troszczyć się o swój budżet?

Nie możesz doprowadzić do bankructwa

To główny cel. Musisz tak grać, by nie doprowadzić do bankructwa. Sporo osób zastanawia się na samym początku, jak dużo pieniędzy w ogóle trzeba wpłacić. Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Tylko Ty bowiem wiesz, ile pieniędzy możesz ewentualnie stracić. Bez żadnych przykrych konsekwencji. Zasada jest taka, by wpłacać tak zwane wolne środki. Otrzymałeś od szefa premię z okazji Świat Bożego Narodzenia? Nic nie stoi na przeszkodzie, by część przeznaczyć na obstawianie zakładów bukmacherskich. Liczy się to, żeby nie wpłacać pieniędzy, które są np. odłożone na czarną godzinę.

Inna ważna zasada dotyczy stawkowania. Nie powinno się grać za więcej niż 2% posiadanego obecnie kapitału. Jeśli masz zatem w tym momencie 200 PLN, to stawki nie powinny przekraczać 4 PLN. Wielu osobom pewnie wydaje się, że jest to bardzo mało… To fakt, ale trzeba grać tak, jak robią to zawodowcy. Jeśli Twój kapitał będzie większy, to wtedy też będziesz mógł pozwolić sobie na znacznie większe stawki. Na to jednak potrzeba czasu. Pod żadnym pozorem nie można zaś na samym początku zagrać np. za 50% kapitału. W takiej sytuacji wystarczą tylko dwie pomyłki, by wyzerować swoje konto.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Nawet zawodowi typerzy mają zaś kiepskie serie. Nie wspominając już o osobach początkujących. Jeśli zatem nie chcesz zbyt szybko zbankrutować, to graj za odpowiednie sumy. Przy założeniu stawiania za 2% swojego kapitału, ryzyko wyzerowania konta jest relatywnie niewielkie. A coraz większa wiedza i doświadczenie powinny sprawić, że będziesz zarabiać, a nie tracić.

Unikaj niepotrzebnych przegranych

Powiesz, że łatwo się mówi (albo pisze w tym przypadku). Naprawdę można jednak unikać takiego właśnie stanu rzeczy. Trzeba jednak stosować odpowiednie praktyki. Jakie? Istotne jest, by grać tylko typy z Twojej dyscypliny. Jeśli najbardziej interesujesz się futbolem, to skup się na tym. Nie szukaj zakładów na inne sporty. Jeśli nie jesteś ekspertem od tenisa ziemnego, to nie typuj np. Wimbledonu, chociaż akurat zaczyna się ten londyński turniej. Trzymaj się tego sportu, który przynosi Ci największe profity. Nie graj zbyt wielu spotkań na jednym kuponie. Najlepiej typować jedno, góra dwa mecze. Im więcej, tym większa szansa na zanotowanie straty. Zupełnie niepotrzebnej – nie jest to jakaś żadna tajemna wiedza, że na takich kuponach wygrywa się o wiele trudniej. Oczywiście, czasami ewentualne wygrane robią wrażenie. Kłopot jest jednak taki, że zazwyczaj te akumulowane kupony szybko lądują w koszu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli możesz, to staraj się zatem grać tylko single. Dodatkowo starannie wyselekcjonowane. Jeśli będziesz grał bez żadnego merytorycznego przygotowania, to nie możesz być zły na los, ze znowu przegrałeś pieniądze. Nie graj także na siłę. Nie udało Ci się trafić dzisiejszego kuponu? Sporo osób w takim położeniu szuka odwetu. Tacy typerzy wybierają pierwsze z brzegu zakłady. Oczywiście, to także często kończy się zupełnie niepotrzebnymi stratami. A przecież tak niewiele potrzeba, by ich uniknąć, prawda?

Postaraj się o regularne przychody

Zależy Ci na tym, by systematycznie wygrywać pieniądze? W takim razie naprawdę warto zainteresować się legalnymi zakładami bukmacherskimi. Jak jednak uzyskiwać regularne przychody? Warto grać według określonego planu. Musisz wybrać optymalną strategię. Dostosowaną do Twojego stylu. Wszystko powinno być ze sobą odpowiednio połączone. Chodzi nam zaś w tym momencie o kursy oraz stawki. Jest to niezbędne, by przy określonej skuteczności zarabiać pieniądze w zakładach bukmacherskich.

polski bukmacher betfan oferta zakładów
Darmowy bonus dla graczy od bukmachera Betfan 2021

Co jeszcze jest ważne, by nie narzekać na regularne dochody? Żelazna dyscyplina. Musisz mieć plan na grę i się go kurczowo trzymać. Oczywiście, co jakiś czas trzeba zastanowić się nad pierwotnymi założeniami i w razie potrzeby je zmienić. Takie roszady nie powinny być też zbyt częste. To bowiem by oznaczało, że nie przyłożyłeś się odpowiednio do przeanalizowania sytuacji już na samym początku. Warto założyć sobie, ile chcemy wygrać w danym okresie. Jeśli uda Ci się osiągnąć tę sumę, to ją wypłać. Nie bądź zachłanny, ponieważ to zazwyczaj kończy się przegranymi.

Czym jest racjonalny zysk?

Typerzy powinni dążyć do tego, by wypracowywać racjonalny zysk. Co kryje się pod tym pojęciem? To taka ilość pieniędzy, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca biorąc pod uwagę szereg czynników. Chodzi m.in. o czas spędzony na analizowaniu spotkań. Jeśli obliczyłeś sobie, że stawka godzinowa wychodzi Ci np. około 8 PLN, to niby masz zysk, ale na pewno nie jest on racjonalny. Dochody z bukmacherki nie powinny w żaden sposób negatywnie wpływać także na Twoje relacje z rodziną, szefem w pracy, znajomymi itp.

Innymi słowy, nie można przez bukmacherkę zawalać pozostałych obowiązków. Racjonalny zysk to pojęcie, które odnosi się także do naszego zdrowia. Udaje Ci się wygrywać pieniądze, ale cierpi na tym Twój organizm? Trzeba zatem zastanowić się, czy te wiktorie są tego warte. Raczej nie, bo przecież nie ma nic ważniejszego niż zdrowie.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button