Najciekawsze oferty najpopularniejszych bukmacherów w 2021 roku

Polscy bukmacherzy stale aktualizują swoją ofertę, starając się sprostać oczekiwaniom coraz to bardziej wymagających klientów właśnie z naszego kraju. Nie mają przy tym łatwo, gdyż konkurencja na rodzimym polu bukmacherskim jest naprawdę ogromna, a zainteresowanie tą branżą jest równie duże i o ile rywalizacja na tle klasycznych sportów wielu operatorom wystarcza, ci najpopularniejszy starają się zaskoczyć typerów czy to ciekawymi funkcjonalnościami, czy też usługami, których próżno szukać u innych bukmacherów. Na które z nich warto zwrócić uwagę?

Najciekawsze elementy oferty najpopularniejszych bukmacherów 2021
Najciekawsze oferty najpopularniejszych bukmacherów w 2021 roku

Jeszcze przed rozpoczęciem opisywania najciekawszych elementów oferty każdego z popularniejszych legalnych bukmacherów musimy wspomnieć, że istnieje możliwość posiadania konta u wielu z nich. Jeżeli więc podoba nam się oferta wybranego operatora, ale też chcemy skorzystać z promocji u innego – nic nie stoi na przeszkodzie. Pamiętajmy również o tym, że korzystanie z tychże ofert można, a nawet należy połączyć z atrakcyjnymi bonusami powitalnymi, które są oferowane przy rejestracji, a które zazwyczaj ściśle wiążą się z kwotą pierwszej wpłaty (właśnie dlatego należy poczytać o nich zanim jeszcze się jej dokona).

Betfan – najciekawsze oferty polskiego bukmachera

Betfan, a zatem jeden z ciekawszych bukmacherów w Polsce swoją unikalność wyraża przede wszystkim w regularnych, codziennych promocjach na wybrane swoje usługi. Często można liczyć na tak zwane zakłady bez podatku, w ramach którego można wygrać więcej nawet o 14%. Dodatkowo firma oferuje funkcję, która przeznaczona została dla osób lubiących obstawiać, ale nieposiadających zbyt wiele czasu na długie analizy i przyglądanie się słupkom statystycznym. Przedstawia ona najpopularniejsze typy wszystkich typerów grających u tego bukmachera, ale też – co najważniejsze – typy tych najbardziej skutecznych. Jeżeli chcemy zdać się właśnie na nie, nic nie stoi na przeszkodzie.

polskie zakłady bukmacherskie
Darmowy bonus dla graczy od bukmachera Betfan 2021

Polski bukmacher Betfan bardzo duża wagę przykłada do statystyk i stara się sprawić, żebyśmy nie musieli opuszczać jej serwisu celem zgłębienia kolejnych drużyn czy lig. To się ceni i to rzadko kiedy występuje u innych bukmacherów. Warto też zwrócić uwagę na dobrze przemyślaną aplikację mobilną www.Betfan.pl, będącą jej mocną stroną – ta nie tylko działa bardzo szybko, ale też oferuje dostęp do ciekawych funkcjonalności pokroju powiadomień push, ale i wszystkich innych funkcjonalności oferowanych przez bukmachera.

Fortuna – co ciekawego w swoich usługach posiada ten bukmacher?

Głównym elementem oferty Fortuny, a zarazem czymś, co zostało w niej zorganizowane w sposób inny niż u całej reszty polskich operatorów bukmacherskich jest jej program lojalnościowy – Fortuna Klub Plus. Za samo dołączenie do niego otrzymujemy aż 1800 punktów, a tuż po nim każdy zawierany przez nas zakład promuje nas kolejnymi punktami. 2 złote jest tutaj warte 1 punkt i całość działa w niemal wszystkich usługach firmy. Co możemy robić z punktami? Między innymi wymieniać je na atrakcyjne bonusy, preferencyjne kursy, ale także przeznaczać je na tak zwane freebety. Biorąc jako przykład początkowe 1800 punktów, jest ono warte równo 20 złotych w formie darmowego zakładu.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna jest sponsorem I Ligi Piłki Nożnej w Polsce i jako jedna z nielicznych wykorzystuje to do organizowania różnorakich promocji związanych właśnie z nią. Jako jedyna oferuje też dostęp do tak zwanej Strefy Typera, pełniącej rolę swoistego forum dyskusyjnego www.eFortuna.pl, na którym można dzielić się swoimi typami na przyszłe spotkania, komentować typy innych, cieszyć się wspólnie z wygranych, ale też rozmawiać na dowolny temat powiązany z bukmacherką. Daje to zalążek prawdziwej społeczności, a jednocześnie pozwala sporo się nauczyć – na błędach i porażkach innych.

STS i jego sposoby na przyciągnięcie nowych klientów

STS jest bukmacherem, który jest bardzo doświadczony w kontakcie z klientem – zarówno tym odwiedzającym jego punkty stacjonarne, jak i stronę internetową. Istnieje już od 1997 roku i od tego czasu zdołał sobie wypracować odpowiednie podejście, ale też elementy swojej oferty, które są charakterystyczne właśnie dla niego. Filarem oferty STS, która stale jest aktualizowana, w chwili obecnej są tak zwane Betgames, które zostały wprowadzone stosunkowo niedawno (pod koniec 2019 roku), a które są jedyną tego typu usługą w Polsce. Przynajmniej na ten moment.

Na czym polegają? Otóż na obstawianiu symulacji gier karcianych, rozgrywanych na żywo i prowadzonych przez prawdziwego krupiera. Co ważne, wszystkie gry jak poker, bakarat czy wojna rozgrywają się bardzo szybko i, jak już powiedzieliśmy, są zaledwie symulacjami – nie takimi przeprowadzanymi przez algorytm, ale przez prawdziwego człowieka, z którym dodatkowo można wchodzić w interakcję. Usługa ta posiada bowiem wbudowany czat, na którym można zresztą rozmawiać również z innymi uczestnikami obstawiania, dokonując wspólnych typów, ciesząc się z własnych wygranych i analizując porażki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Polski bukmacher STS znany jest również z wysokich kursów, niskiej marzy o oferty zakładów, która nie ma sobie równych. STS budowało swoją rozpoznawalność i potęgę (obecnie szacuje się, że posiada prawie połowę rynku bukmacherskiego) między innymi dzięki programowi partnerskiemu. W jego ramach możemy zapraszać własnych znajomych do rejestracji właśnie u tego bukmachera (poprzez wygenerowany w systemie nasz indywidualny link polecający). Jeżeli nasz znajomy zarejestruje się, wpłaci co najmniej 50 złotych na konto i zagra za minimum 150 złotych, otrzyma 50 złotych za darmo. Co ważne… my również otrzymamy to 50 złotych!

forBet – czym zaskakuje nowicjusz na polskim rynku bukmacherskim?

forBet jest stosunkowo nową firmą na polskim rynku bukmacherskim – oczywistym jest zatem, że stara się pokazać na nim w jak najlepszy sposób. Jej oferta zawiera w sobie bardzo innowacyjny, bo podzielony na trzy różne etapy bonus powitalny, który promuje nie jedną (jak w większości przypadków bywa), ale aż trzy pierwsze wpłaty. Dodatkowo robi to w całkiem dobry i przyjazny typerowi (bo czytelny i transparentny sposób), z góry zaznaczając, ile można pozyskać – w sumie dostać można aż 2250 złotych, przy czym tysiąc z tego trzeba obrócić jednokrotnie, a pozostałą kwotę – czterokrotnie. Z dokładnymi warunkami tej promocji można się zapoznać na stronie internetowej bukmachera www.iForbet.pl.

Ciekawie prezentuje się również funkcja „Szybkiego kuponu”, która w forBet automatycznie tworzy nam kupon. My tylko wybieramy zakres czasowy spotkań (dzisiaj, jutro lub pojutrze), zakres kursów, ale też tyle, za ile chcemy zagrać i ile będziemy chcieli wybrać. System sam dopasuje zdarzenia, które powinny znaleźć się na kuponie celem osiągnięcia określonego przez nas celuCo jednak ważne, nie jesteśmy zmuszeni do ostatecznego zaakceptowania propozycji bukmachera (choć ta bazuje na wielu czynnikach i sprawdza się w akcji naprawdę bardzo dobrze) – tuż przed zakupem kuponu możemy w dowolny sposób go zmodyfikować i przejrzeć, aby w pełni odpowiadał naszemu budżetowi i potrzebom.

Totolotek – ciekawe oferty weterana polskiej bukmacherki

Totolotek to kolejny bukmacher, który promuje lojalność ze strony swoich klientów, dając im dostęp do BetClubu – Klubu Graczy. Za regularne granie dostaje się punkty – im dłużej ono trwa, tym jest ich więcej. Punkty można wymieniać na środki na zakłady.

zakłady bukmacherskie superbet online
Nowa oferta darmowych freebetów w Superbet Polska

Totolotek jako jedna z nielicznych promuje używanie aplikacji mobilnej, w tym przede wszystkim kompleksowe jej wykorzystywanie nie tylko do typowania, ale i do dokonywania operacji finansowych. Podwaja wpłaconą za jej pośrednictwem kwotę, dając nam nawet 49 złotych na grę.

Podsumowanie

Wszystkie z wyżej wspomnianych najciekawszych aspektów oferty poszczególnych bukmacherów są stale rozwijane, aby przyciągać do nich nowych typerów, ale i zachęcać tych stałych do dalszej gry. Jako że, jak już powiedzieliśmy, konkurencja na tym rynku jest ogromna, należy śledzić ofertę każdej z nich na bieżąco, by w pełni cieszyć się nowymi funkcjonalnościami. Przypominamy również, że nic nie ogranicza nas do wyboru wyłącznie jednego bukmachera – zawsze możemy między nimi lawirować, przestawiając się na tego, który w danym momencie jest dla nas po prostu najkorzystniejszy.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button