Bukmacherka – na czym zarabia się najwięcej?

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to możesz na nich zarabiać bardzo duże pieniądze. I to w pełni legalnie. Jakie były do tej pory najwyższe wygrane? Od czego to zależy? Na jakich zakładach zasadniczo najlepiej się zarabia? Wszystkie te tematy poruszyliśmy w poniższym poradniku.

ile można wygrać na bukmacherce
Bukmacherka – na czym zarabia się najwięcej?

Jakie są limity wygranych w polskich bukmacherach?

Od czego w ogóle zależy suma wygranych na kuponie? Przed wszystkim chodzi o stawkę oraz kurs. Do tego dochodzą podatki. Warto dodać, że przy wygranych powyżej 2280 PLN te opłaty są jeszcze wyższe. Dlatego tak często jest stosowana pewna praktyka. Jeśli można podzielić stawkę (np. na kilka kuponów), to tak się właśnie robi. Wszak dzięki temu masz okazję wygrać więcej pieniędzy. Dodatkowo jest to całkowicie legalne.

Ile maksymalnie pieniędzy można zaś zgarnąć u popularnych bukmacherów? Tak naprawdę nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. W końcu mamy na rynku rozmaitych bukmacherów. Każdy ma zaś swoje zasady na tej właśnie płaszczyźnie. Na szczęście te maksymalne wygrane mogą być bardzo duże. W końcu nie ma przeszkód, by na internecie zobaczyć skany. Jak kształtują się największe wiktorie w historii polskiej bukmacherki? Niektórzy wygrywali nawet… kilka milionów. Nie brakuje też osób, które zainkasowały po kilkaset tysięcy PLN. Jakie płyną z tego wnioski? Możesz wygrać bardzo dużo pieniędzy w legalnych zakładach bukmacherskich. Nie ma np. takiego zagrożenia, że należna Ci gotówka nie zostanie wypłacona.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto, zawsze to doradzamy nie tylko osobom początkującym, zapoznać się z regulaminem konkretnej promocji. Po to, by wiedzieć, jakie są możliwości na tej płaszczyźnie. Jeśli np. Twoja ewentualna wygrana na kuponie będzie przekraczała tą, która jest zawarta w regulaminie, to kupon nie zostanie przyjęty. Trzeba zaś zrobić wszystko, by tej właśnie sytuacji uniknąć… Należy zatem znać nie tylko swoje prawa, ale także to, jakie są zasady obowiązujące w przypadku danej firmy bukmacherskiej – stacjonarnego lub online.

Co można typować w zakładach bukmacherskich?

Na czym ludzie zarabiają pieniądze w zakładach bukmacherskich? Okazuje się, że opcji jest sporo. W końcu najlepsze firmy bukmacherskie oferują do obstawiania np. przeróżne sporty. Są to nie tylko najbardziej popularne dyscypliny. W tym gronie jest zaś na pewno piłka nożna. Tak samo, jak siatkówka, czy skoki narciarskie, które w okresie zimowym są bardzo często oglądane… Dodatkowo nie brakuje także dyscyplin niszowych. Takich, które na co co dzień nie wzbudzają ogólnie aż tak dużego zainteresowania. M.in. możesz zatem typować darts, tenis stołowy, baseball, rugby itp.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na czym jeszcze można zarabiać pieniądze w firmach bukmacherskich? Są to wydarzenia finansowe i zakłady długoterminowe. Np. w Fortunie nie ma przeszkód, by typować rynek kryptowalut. A jest on u nas coraz popularniejszy. Na co jeszcze możesz się swobodnie zdecydować? Są to zakłady rozrywkowe, czy nawet polityczne. To chyba wyraźnie pokazuje, że w nowoczesnych firmach oferta jest wyjątkowo hojna.

Najwięcej zarabia się na singlach i dublach

Na jakich zaś zakładach można zarabiać najwięcej? W dłuższej perspektywie chodzi o single. Ewentualnie o duble. Jeśli pierwszy raz stykasz się z takimi właśnie pojęciami, to należy Ci się kilka zdań wyjaśnień. Singiel to tylko jedno wydarzenie na kuponie. Z kolei dubel to dwa typy. Aby taki kupon wszedł, oba zakłady muszą być poprawnie wytypowane. Dlaczego jednak single oraz duble są rekomendowane do gry? Im mniej wydarzeń na kuponie, tym większa szansa na to, by ograć bukmachera. Pamiętaj, że każde dodatkowe wydarzenie na kuponie to niestety większe ryzyko poniesienia porażki. Dlatego nie można tego czynnika traktować po macoszemu.

sts polski bukmacher online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus

Dlaczego jeszcze ludzie tak chętnie decydują się na typowanie singli? Im mniej wydarzeń, tym łatwiej wybrać coś porządnego z oferty. Potem dany zakład powinien być natomiast dokładnie przeanalizowany. Musisz wziąć pod uwagę wiele czynników, by mieć szanse na zanotowanie triumfu. Im bardziej dokładna analiza, tym ryzyko porażki maleje. Oczywiście, to nie gwarantuje, że na pewno będziesz wygrywał. Na pewno jednak zmniejsza się prawdopodobieństwo przegranej, a to też jest ważne.

Czego nie warto typować?

Idąc tym tropem w ogóle nie powinno się typować taśm. A jest to niestety zmora wielu graczy. Nie brakuje osób, które na samym początku swojej drogi w świecie hazardu decydują się obstawiać, na jednym kuponie, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt typów. Jest tak naprawdę tylko matematyczna szansa, że taki kupon finalnie okaże się zwycięski. W zdecydowanej większości przypadków jest to bowiem proszenie się o przegrane… Często jest tak, że ludzie grają taśmy bez żadnego większego zastanowienia. Na kuponach lądują wydarzenia pierwsze z brzegu. Im ich więcej, tym większe ryzyko porażki. To fakt.

Do tego dochodzi sprawa, że nie ma możliwości, by np. precyzyjnie, skrupulatnie przeanalizować kilkadziesiąt rozmaitych wydarzeń. Jeśli na poważnie podchodzisz do tematu zakładów bukmacherskich, to wybieraj jedynie prawdziwe perełki z oferty. Zrezygnuj z grania taśm, bo na dłuższą metę na pewno nie będziesz dzięki nim miał satysfakcjonujących zysków.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button