Jak obstawiać zakłady na żywo, żeby wygrywać potężne pieniądze?

Reagujesz na zachodzące zmiany w świecie bukmacherskim? Aktualnie coraz więcej osób obstawia zakłady na żywo i wygrywa na tym potężne pieniądze. Ty też możesz w ten właśnie sposób inwestować swoje pieniądze. Aby jednak robić to skutecznie, należy się do całego procederu właściwie przygotować. Poznaj kilka najbardziej istotnych zasad.

obstawianie na żywo
Jak obstawiać zakłady na żywo, żeby wygrywać potężne pieniądze?

Zakłady na żywo – czy można na tym zarobić?

Na pewno taki model typowania nie jest przeznaczony dla każdego. I warto o tym pamiętać. Jeśli zatem widzisz, że Ci nie idzie, a uzyskiwane wyniki pozostawiają sporo do życzenia, to lepiej sobie odpuścić i zająć się typowaniem wydarzeń przedmeczowych. Gra eventów w trybie live wymaga m.in. bardzo dużej wiedzy na temat sportu (a przede wszystkim konkretnego spotkania, pojedynku itp.). W tym przypadku jest to szczególnie istotne. Musisz bowiem błyskawicznie reagować na zmieniające się kursy. Wszystkie firmy bukmacherskie wystawiające ofertę live mają ekspertów od tego działu.

Fachowcy na bieżąco zmieniają kursy. W niektórych sytuacjach roszady są dokonywane praktycznie non stop. Chodzi m.in. o spotkania z dużą liczbą punktów. Jak to jest w przypadku piłki nożnej? Jeśli np. przez pierwszy kwadrans nie padnie gol, nie zostanie pokazana czerwona kartka itp. to kursy live 1×2 (w porównaniu do tych sprzed rozpoczęcia spotkania) nie będą aż tak bardzo się od siebie różniły. Zmian nie zabraknie natomiast w przypadku zakładów na overy, handicapy itp. Generalnie trzeba być dobrze przygotowanym, aby wiedzieć, co należy robić. Warto zatem przed przystąpieniem do sesji ustalić taktykę i określić poziom inwestowanych stawek. Np. po to, by w wyniku kiepskiej serii nie przegrać dużych pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Obstawianie zakładów na żywo w STS online czy eFortuna jest specyficzne, ponieważ kursy szybko się zmieniają, a niektóre są nawet wycofywane z oferty. Dlatego jest to odpowiedni sposób obstawiania dla osób, które dobrze czują się w czasie gry pod presją. Liczy się także refleks, ponieważ nawet kilka sekund zawahania może spowodować, że wysoki kurs finalnie nie zostanie zagrany (tym samym szansa na zarobek przejdzie obok nosa).

Wybierz jeden mecz i go dokładnie przeanalizuj

Zawodowcy stawiają na jakość, a nie idą w ilość. Nie tylko pod kątem obstawianych wydarzeń na kuponach. W końcu w dłuższej perspektywie czasu bardziej rentowne jest typowanie porządnie przeanalizowanych singli niż np. tripli zagranych na szybko, bez dokładnego sprawdzenia potencjału klubów oraz zawodników… Jeśli chodzi o grę live, to eksperci często poświęcają się np. tylko jednemu spotkaniu. W zakładach bukmacherskich nie wolno „przeciągać struny”. By mieć szanse na dobre wyniki finansowe, należy zadbać o odpowiedni poziom koncentracji. Nie jest zaś o to łatwo, jeśli dana osoba chce grać np. ósmą godzinę w trybie na żywo.

Bardzo ważne jest także przygotowanie merytoryczne. Już przed pierwszym gwizdkiem powinieneś wiedzieć praktycznie wszystko o konkretnych klubach, czy zawodnikach. Należy także zastanowić się, co będziesz robił w przypadku mało spodziewanych okoliczności. Załóżmy, że po analizie wychodzi Ci na to, że warto zagrać na faworytów w okolicach 30. minuty, jeśli dalej będzie 0:0. Chcesz poczekać, by zainkasować lepszy kurs na czystą „1”.

popularny bukmacher w polsce superbet
Jaki kod promocyjny wpisać w Superbet? BETONLINE

Może być zaś tak, że goście nie tylko niepodziewanie strzelą gola, ale po czerwonej kartce dla rywala będą grać z przewagą jednego zawodnika. Oczywiście, kurs na „1” będzie wówczas bardzo wysoki. Nawet o wiele wyższy, niż oczekiwałeś. W takiej sytuacji obstawianie na faworytów mija się jednak z celem. Jest bowiem zbyt duże ryzyko, że osłabiona ekipa nie będzie w stanie wyrównać, a potem przechylić szali wiktorii na swoją stronę.

Wyeliminuj rzeczy, które mogą Cię rozpraszać

Wydaje się, że obstawianie live jest dużo trudniejsze. Na pewno wymaga od graczy odpowiedniego skupienia. Po to, by szybko podejmować dobre decyzje, które potem pozwolą zarobić pieniądze. W przypadku typowania wydarzeń przedmeczowych możesz się np. rozkojarzyć, a za moment wrócić do dalszej analizy. Jeśli grasz live, to taka nieuwaga może być potem bardzo kosztowna. Zaleca się zatem, by wyeliminować rzeczy, które mogą negatywnie wpływać na poziom koncentracji. M.in. warto wyłączyć telewizor, radio, a także odłożyć na bok telefon (wycisz to urządzenie, jeśli np. nie czekasz na żadną ważną wiadomość).

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Co jeszcze jest ważne w obstawianiu zakładów na żywo? W czasie obstawiania trzeba skupić się tylko na danym meczu. Zamknij zatem strony internetowe, które nie są związane z tym zagadnieniem. Odpowiedni poziom koncentracji jest tutaj bardzo istotny.

Twój sprzęt musi spełniać minimum podstawowe wymagania

Sporo graczy o tym zapomina. No tak, wydaje się, że wiedza jest tutaj kluczowa itd. Tego nie negujemy, ale jak chcesz szybko obstawiać, jeśli Twój sprzęt nie będzie za Tobą nadążał? Warto zatem zadbać o ten aspekt. Jeszcze przed obstawianiem na żywo za większe sumy. Ogólnie warto wcześniej przetestować szybkość komputera w trybie live. Wówczas możesz obstawiać za grosze. Po to, by sprawdzić, czy jest coś do poprawy. Niekiedy komputery są dość stare, przez co wolno chodzą. Innym razem kłopot tkwi w kiepskim internecie. Nie musisz mieć najdroższego sprzętu i najszybszego netu. Warto jednak zadbać o to, by posiadany sprzęt stanął na wysokości zadania, kiedy będzie taka potrzeba.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button