Jak obstawiać zakłady w STS online i aplikację mobilną?

Jeżeli uważasz, że naprawdę całkiem dobrze znasz się na sporcie, to może czas najwyższy, by to sprawdzić w praktyce? Warto w tym celu zarejestrować się w polecanym podmiocie bukmacherskim. Często wybierany jest w pierwszej kolejności STS online, który zajmuje bardzo wysokie miejsca w rankingach popularności firm z tej branży… W jaki sposób można obstawiać oferowane wydarzenia przez tego bukmachera online i aplikację mobilną?

jak obstawiać w sts online
Jak obstawiać zakłady w STS online i aplikację mobilną?

Typowanie zakładów w punktach stacjonarnych bukmachera STS

STS pierwszy raz zaczął przyjmować zakłady od swoich Klientów w 1997 roku. Jest to zatem firma bukmacherska mająca bardzo duże doświadczenie. Nie brakuje graczy, którzy chętnie obstawiają oferowane na co dzień wydarzenia np. właśnie w punktach stacjonarnych. Kto szczególnie chętnie decyduje się na taki wariant? M.in. są to osoby starsze. Nie każdy bowiem dobrze orientuje się w tematyce nowoczesnych urządzeń itp. Nie wszyscy szybko obsługują komputery, telefony komórkowe itd. Osoby starsze są zaś przyzwyczajone do obstawiania w punktach stacjonarnych i nie chcą tego zmieniać.

Typowanie w lokalach naziemnych STS to także często wybierany wariant przez osoby, które po prostu mieszkają niedaleko tych właśnie lokalizacji. Jak ktoś ma po drodze, to nie widzi sensu szukania innych alternatyw. Są zaś osoby, które preferują typowanie w ten sposób. Chcą mieć kupon w ręce i od razu wypłacane ewentualne wygrane. Warto o tym pamiętać. To także ciekawa alternatywa dla ludzi, którzy nie chcą np. zakładać konta internetowego. Nie masz zamiaru podawać żadnych danych? Generalnie jest to bezpieczne. Są jednak osoby, które nie są do tego do końca przekonane. Ich prawo. Nie ma przeszkód, by grać właśnie drogą internetową.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli ktoś nie będzie obstawiał za szczególnie duże sumy (np. pięciocyfrowe), to może to robić zasadniczo bez okazywania dowodu osobistego. Warto zaś wiedzieć, że lokale stacjonarne STS są szczególnie dobrze wyposażone. Pod tym kątem wyraźnie dystansują konkurentów. Możesz nie tylko przeglądać ofertę na nowoczesnych urządzeniach. Dodatkowo masz sposobność oglądać rozmaite wydarzenia sportowe. W lokalach stacjonarnych są bowiem umieszczone telewizory.

Możesz też założyć konto internetowe w STS online

Wyraźnie jednak widać, że coraz więcej osób przekonuje się do typowania przez Internet. Ciekawostka jest taka, że takie konto może być założone nawet… w punkcie stacjonarnym. Rejestracja w STS krok po kroku jest szalenie prosta i opisaliśmy ją w innym artykule. Nie zamierzasz w 100% rezygnować z grania w lokalach naziemnych? Cenisz sobie to, że możesz np. spotkać się ze swoimi znajomymi? Lubisz wymieniać spostrzeżenia z innymi graczami na temat konkretnych rozgrywek? Nie musisz zatem rezygnować z typowania w punktach stacjonarnych. Warto jednak pomyśleć o stworzeniu sobie dodatkowej opcji.

Weź ze sobą dowód osobisty. Jest on potrzebny do założenia konta w punkcie stacjonarnym. Tak samo, jak numer konta bankowego. Wszystkim zajmą się pracownicy STS. Cała procedura odbywa się szybko i jest bardzo bezpieczna. Warto bowiem podkreślić, że STS to w 100% legalna firma bukmacherska z Polskim kapitałem. Oczywiście o wiele szybciej będzie założenie konta przez internet na stronie www.STS.pl. Rejestracja z kodem promocyjnym „BETONLINE” to także dodatkowe 29 PLN bez wpłaty własnej!

Obstawianie zakładów przez sieć jest bardzo wygodna

Dlaczego warto wybrać ten sposób obstawiania? Dla niektórych typowanie przez internet jest zdecydowanie najlepsze. Trzeba zaś wiedzieć, że STS ma papiery nie tylko na legalne oferowanie zakładów w punktach stacjonarnych, ale tak samo drogą online. Nie musisz zatem np. obawiać się, że zrobisz coś niezgodnego z prawem. Po zarejestrowaniu konta będziesz mógł typować z własnego domu lub mieszkania. O dowolnej porze dnia i nocy. Bez żadnych kolejek. Ma to zaś szczególne znaczenie dla osób, które np. często obstawiają spotkania NBA oraz NHL w trybie live. W nocy punkty naziemne są już zamknięte. Na szczęście możesz grać na własnym laptopie albo komputerze stacjonarnym. Ten sposób oznacza spore oszczędności. A jak nie mieszkasz niedaleko punktu stacjonarnego, to szybko się o tym przekonasz.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Poza tym możesz zainkasować bardzo dobre bonusy. Nawet bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Wystarczy tylko samo zarejestrowanie się na stronie www.STS.pl, by otrzymać bonus w wysokości 29 PLN (wymagany kod promocyjny BETONLINE). Dodatkowo STS online oferuje graczom gry karciane Betgames, a tam także czeka bonus, dodatkowe 20 PLN. Jaka jest obecnie najważniejsza promocja tego popularnego buka? To 100% – aż do kwoty 1200 PLN. Jak zatem wpłacisz 1200 PLN, to będziesz miał dwa razy tyle. Dodatkowo nie ma żadnego ryzyka, że np. zgubisz kupon. Wszystko jest zapisane w historii Twojego konta. Rozliczanie kuponów odbywa się w sposób automatyczny. Gracz nie musi zatem dodatkowo nikomu zgłaszać, że udało mu się coś trafić itp.

Obstawianie dzięki aplikacji mobilnej STS online

Idąc za ciosem warto wspomnieć o tej możliwości obstawiania zakładów sportowych. Coraz więcej osób chętnie obstawia nie tylko w czasie korzystania ze swojego konta internetowego. Możesz zainstalować na telefonie aplikację mobilną. Jest to oczywiście darmowe, a aplikacja mobilna STS działa na wszystkich systemach operacyjnych. Tak samo, jak późniejsze korzystanie z tego przydatnego narzędzia. A mając u siebie apkę będziesz mógł obstawiać nawet wtedy, kiedy jesteś poza domem lub mieszkaniem. To zaś spore ułatwienie. Szczególnie dla osób, które na co dzień sporo podróżują. Nie chcesz, by ominęło Cię jakieś ważne wydarzenie sportowe? W takim razie warto zainstalować apkę, by tego uniknąć. Na skutek tego będziesz mógł też skorzystać z dodatkowego bonusu.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button