Rankingi bukmacherskie – które firmy wychodzą na prowadzenie?

Klasyfikacje bukmacherskie powinny być regularnie sprawdzane. Dzięki takim rankingom możesz bowiem dowiedzieć się, gdzie rzeczywiście warto obstawiać… Szykujesz się właśnie w tym roku do rejestracji? Które firmy bukmacherskie są na czele rankingów? Gdzie szczególnie warto się zarejestrować? Poznaj kilka kluczowych faktów na ten temat.

STS

Na pierwszym miejscu w większości przeanalizowanych przez nas klasyfikacji znajduje się właśnie ta firma bukmacherska. Czym wyróżnia się ten podmiot hazardowy? Należy zaznaczyć, że firma bukmacherska STS oferuje swoje usługi legalnie. Gracze mogą typować na kilka sposobów. Np. stacjonarnie. Wszak STS to firma bukmacherska mająca najwięcej punktów naziemnych na terenie naszego kraju. Dodatkowo możesz obstawiać przez internet. Nie ma żadnego problemu, by skorzystać z aplikacji mobilnej. Pierwsza pozycja tej firmy bukmacherskiej nie jest przypadkowa także z innego powodu. Warto bowiem zaznaczyć, że STS oferuje każdemu nowemu Klientowi świetne bonusy na start. Jeśli zarejestrujesz się, to będziesz mógł zainkasować np. 29 PLN. I to bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Trzeba tylko założyć konto, a w momencie realizowania tego zadania wpisać kod o treści „BETONLINE”. Następnie oferowane jest podwojenie pierwszej wpłaty. Tutaj zasada jest prosta. Jeśli zrealizujesz depozyt, to zostanie on zdublowany. Aż do poziomu 1200 PLN.

Betfan

Coraz częściej na prowadzeniu znajduje się także ta firma bukmacherska. Czym charakteryzuje się ten podmiot hazardowy? Dlaczego jest on z miesiąca na miesiąc coraz popularniejszy? Warto zaznaczyć, że mamy tutaj kolejnego przedstawiciela „legalnej myśli bukmacherskiej”. Nawet na stronie tego podmiotu hazardowego możesz przeczytać cenne informacje na ten właśnie konkretny temat. Okazuje się, że ta firma bukmacherska działa legalnie już od dobrych kilku lat (a konkretnie to od października 2018 roku). Poza tym Betfan także oferuje świetne bonusy na dzień dobry. Dla każdego nowego Klienta. Na start możesz zainkasować np. bonus w formie cashbacku. Twój depozyt ma znaczenie pod kątem tej promocji. Minimalnie możesz uzyskać 50 PLN. Z kolei maksymalna suma wynosi 12 razy tyle (czyli 600 PLN). Dodatkowo możesz zainkasować zakład bez ryzyka, czy podwojenie kolejnego depozytu (do 1000 PLN). Warto podkreślić, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się możliwość obstawiania rozmaitych wydarzeń… rozrywkowych. Oczywiście, nie brakuje sportu, ale jak chcesz (np. od czasu do czasu) spróbować czegoś innego, to jak najbardziej jest taka okazja.

Fortuna

W gronie polecanych podmiotów hazardowych jest także Fortuna. To następna legalna firma bukmacherska. Co można otrzymać po zarejestrowaniu konta? To m.in. 2800 punktów lojalnościowych. Jeśli chcesz, to masz okazję od razu wymienić je na zakład w kwocie 20 PLN. Co ważne, ta promocja jest bez depozytu. Dodatkowo firma bukmacherska Fortuna oferuje zakład bez ryzyka. Ta promocja zależy już od kwoty premierowej wpłaty. Maksymalnie możesz zagrać za 600 PLN (bez ryzyka).

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button