E-sport w aplikacjach mobilnych polskich bukmacherów

Oferta na zakłady wzajemne prezentowana przez polskie firmy bukmacherskie stale ewoluuje, biorąc przy tym nie tylko zainteresowanie poszczególnymi dyscyplinami, ale i nowoczesne trendy pchające ludzi ku nowościom. Jednym z tych godnych uwagi jest rozkwit elektronicznego sportu, powszechniej znanego jako e-sport. Zdobywa on coraz większą część rynku bukmacherskiego, a coraz śmielej zagląda on również do bukmacherskich aplikacji mobilnych. Jak jednak obstawiać go właśnie za ich pośrednictwem? Które gry cieszą się największym zainteresowaniem w jego obrębie? Jak typować je przy użyciu urządzeń mobilnych? O czym należy pamiętać, by w tym obstawianiu być skutecznym?

E-sport w aplikacjach mobilnych polskich bukmacherów
E-sport w aplikacjach mobilnych polskich bukmacherów

Jak obstawiać e-sport w aplikacjach mobilnych?

Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy stale starają się dbać o to, by obstawianie przy użyciu ich aplikacji mobilnych było nie tylko szybkie, ale i wygodne. Również w przypadku korzystania z oferty na e-sport. Chcąc korzystać z niej właśnie mobilnie, nie musimy więc się męczyć. Schemat jest prosty i nie odstaje w żaden sposób od tego, którym rządzą się zakłady na klasyczne dyscypliny sportu. Obstawianie e-sportu zmusza nas zatem do:

 1. Zalogowania się na własne konto. W aplikacjach bukmacherskich nie mamy dostępu do oferty, jeśli nie przejdziemy przez proces logowania. Jeśli mamy już własne konto w serwisie głównym konkretnego bukmachera, możemy (a właściwie musimy) się nim posłużyć. Jeśli zaś jeszcze go nie posiadamy, będziemy musieli je założyć. Na przykład za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
 2. Zasilenia salda na tym koncie. Aby móc obstawiać e-sport, będziemy musieli posiadać środki na koncie, które na to wykorzystamy. Wszyscy legalni bukmacherzy w swoich aplikacjach dają nam możliwość szybkiego doładowania konta, przy użyciu jednej z wielu form płatności.
 3. Przejścia do oferty na e-sport. Najlepsi bukmacherzy online w Polsce w swojej aplikacji wydzielili osobną sekcję przeznaczoną wyłącznie e-sportowi. U niektórych bukmacherów jednak konkretne gry są traktowane niczym dyscypliny sportu i umiejscowione pośród tych innych, klasycznych.
 4. Wybraniu konkretnego meczu. Najpierw musimy wejść w przegląd gry, która nas interesuje, a później wskazać turniej w jej obrębie, który stanowi obiekt naszego zainteresowania. Dopiero wtedy naszym oczom ukaże się lista meczów, jakie mamy do dyspozycji.
 5. Wybrania rynku i zawarcia zakładu. Wybrany przez nas rynek trafi do naszego kuponu. Pozostanie nam ustalenie odpowiedniej stawki oraz potwierdzenie zawarcia zakładu.
STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonusy za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

E-sport w bukmacherskich aplikacjach mobilnych możemy obstawiać również na żywo, najczęściej w towarzystwie darmowych transmisji meczów. Pamiętajmy, że aplikacje mobilne proponują nam wiele ułatwień w kwestii obstawiania w formule LIVE. O kilku z nich wspomnimy w dalszej części tego wpisu.

ZOBACZ: Gdzie obstawiać Serie A

Co obstawiać w e-sporcie u polskich bukmacherów?

Oferta polskich bukmacherów w kontekście e-sportu stale się rozwija i oddaje nam do dyspozycji coraz więcej gier, które posiadają zaplecze e-sportowe i organizują profesjonalne turnieje w swoim obrębie. Aktualnie najpopularniejszą z nich jest oczywiście League of Legends, które od wielu lat prezentuje bardzo uporządkowany i świetnie zorganizowany system ligowy, a które w tym momencie cieszy się największym zainteresowaniem. Na co dzień w jego obrębie możemy obstawiać ligi krajowe (w tym polską Ultraligę czy prestiżowe koreańskie LCK), a praktycznie co weekend – rozgrywki w najważniejszej lidze europejskiej (LEC) i amerykańskiej (LCS). Wraz z końcem sezonu w obu z nich (podzielonego na rundę wiosenną i letnią) organizowane są Mistrzostwa Świata. Wszystkie ligi z kolei są tutaj opatrzone swoimi własnymi transmisjami, realizowanymi na najwyższym możliwym poziomie (również w polskiej wersji językowej). Co ciekawe, autorzy League of Legends powoli zwiększają swój katalog gier z zapleczem e-sportowym. U niektórych bukmacherów już teraz można obstawiać mobilną wersję LoLa (Wild Rift), a większość z nich oferuje również typowanie Valoranta oraz Teamfight Tactics.

Drugą najpopularniejszą grą, którą posiadają w swojej ofercie wszyscy legalni bukmacherzy, których obejmuje ranking bukmacherów, jest Counter Strike: Global Offensive, które uchodzi za najstarszy tytuł o zapleczu e-sportowym. W jego ramach regularnie organizowane są prestiżowe turnieje, organizacja których stoi na naprawdę wysokim poziomie. CS: GO stanowi nieodzowną część oferty na e-sport w każdej aplikacji mobilnej i w jego przypadku – podobnie, jak w przypadku LoLa – nie powinniśmy mieć problemu z wyborem odpowiedniego bukmachera.

Oferta bukmacherów to jednak nie tylko większe gry komputerowe, ale i mniejsze produkcje mobilne. W ich przypadku warto wyróżnić cieszące się olbrzymią popularnością Clash Royale, z dość dobrze przygotowanym zapleczem e-sportowym. W jego obrębie mamy do czynienia z bardzo lubianą przez typujących (i bukmacherów) formułą szybkiego obstawiania. Jeden mecz trwa tu bowiem zaledwie kilka minut.

E-sport w aplikacji mobilnej – ułatwienia serwowane przez polskich bukmacherów

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów są wyposażone w szereg ułatwień, dzięki którym łatwiej nam będzie obstawiać e-sport. Wiele spośród nich pozwoli nam podejmować rozsądniejsze decyzje czy śledzić interesujące nas mecze. Kilka z tych najistotniejszych prezentujemy poniżej.

 • Powiadomienia PUSH. Jedna z najbardziej przydatnych funkcjonalności, którą możemy skonfigurować z myślą o obstawianiu e-sportu. Powiadomienia informują nas o wszystkim tym, co jest dla nas istotne – również w momencie, w którym nie korzystamy ani z aplikacji bukmacherskiej, ani też z naszego telefonu. Mogą powiadamiać nas o rozpoczynającym się wkrótce meczu, wyniku tego, na który już postawiliśmy czy też możliwości skorzystania z cashoutu, która właśnie się pojawiła. W najlepszych aplikacjach sami decydujemy o tym, jakie powiadomienia będziemy otrzymywać.
 • Statystyki meczów. Aplikacje mobilne polskich bukmacherów pozwalają nam nie tylko obstawiać e-sport, ale i właściwie się do tego przygotowywać. Najlepsi bukmacherzy online dysponują potężną bazą statystyk, z których możemy korzystać przy naszej analizie spotkań sportowych. Za darmo, w wygodny sposób (zwykle z poziomu podglądu meczu, który nas interesuje).
 • Darmowe transmisje meczów. Jeśli dany bukmacher posiada w ofercie LIVE konkretny mecz z kategorii e-sportu, najprawdopodobniej wzbogaci go darmową transmisją. Choć ta jest też dostępna na oficjalnych kanałach twórców gier, umiejscowienie jej nad ofertą LIVE w aplikacji mobilnej znacząco ułatwi obstawianie. Nie będzie nas bowiem zmuszało do przełączania się między kilkoma aplikacjami i do tracenia czasu na to, by skoordynować własne działania.
 • Szybkie obstawianie na żywo. Bukmacherskie aplikacje mobilne pozwalają na błyskawiczne obstawianie e-sportu na żywo. Dzięki zaznaczeniu odpowiedniej opcji, przy każdym zakładzie nie będziemy musieli podawać stawki i akceptować zakładu. Wystarczy stuknięcie w odpowiedni rynek na zakłady, a kupon zostanie zawarty. Choć z funkcjonalności tej trzeba korzystać rozsądnie, na pewno stanowi ona spore ułatwienie. Zwłaszcza patrząc na to, że wiele rynków na zakłady pojawia się tylko na moment (zależnie od tego, co rozgrywa się w konkretnej grze).
 • Błyskawiczne logowanie. Bardzo przydatne (nie tylko przy obstawianiu e-sportu) są opcje szybkiego logowania się na własne konto. Legalni bukmacherzy w swoich aplikacjach pozwalają skorzystać przy tym z logowania danymi biometrycznymi – odciskiem palca lub skanem twarzy (pamiętajmy, że nasze urządzenie również musi wspierać takie rozwiązania). Dzięki temu unikniemy wylogowywania w istotnym momencie, ale też konieczności uporczywego wpisywania naszych danych do konta.
 • Szybkie doładowywanie konta. Jeśli obstawiamy i zabraknie nam pieniędzy na zawarcie zakładu, za pośrednictwem aplikacji mobilnej błyskawicznie wpłacimy je na własne konto. Jest to szczególnie doceniane przy typowaniu e-sportu na żywo. Jest on bowiem na tyle dynamiczny, że każda stracona sekunda może doprowadzić do stracenia okazji na wygrany zakład bukmacherski. Szybkie doładowanie odbywa się przy użyciu jednej z wielu metod płatności. Możemy więc wybrać tę, którą lubimy i której ufamy najbardziej.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button