Euro 2020 kto wygra swoją grupę?

Do startu Euro 2020 zostały… dwa dni. Warto zatem zdobyć trochę więcej informacji na temat tego turnieju. Jaki jest terminarz? Które reprezentacje narodowe zagrają na Euro 2020? Jakie kadry powinny wygrać swoje grupy i tym samym bez problemów awansować dalej? Jeśli chcesz dowiedzieć się, co warto typować pod tym kątem, to zapraszamy do lektury.

kto wygra euro 2020
Euro 2020 kto wygra swoją grupę?

Jaki jest terminarz Euro 2020?

Tegoroczne Mistrzostwa Europy startują dokładnie 11 czerwca 2021 roku. Tego dnia zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie. Punktualnie o 21:00, na Stadionie Olimpijskim w Rzymie, Włochy zagrają z Turkami. Faworyta nie jest trudno wskazać. Kadra narodowa Italii powinna bowiem sobie spokojnie w tym spotkaniu poradzić. Przez kolejne dni będziemy oglądać następne spotkania fazy grupowej. Ten etap zakończy się 23 czerwca 2021 roku. Dla ośmiu reprezentacji narodowych będzie to ostatni dzień na turnieju. Potem te kadry pojadą po prostu do domu.

Do fazy pucharowej awansuje zatem 16 najlepszych reprezentacji narodowych. Faza pucharowa rozpocznie się zaś 26 czerwca 2021 roku. Na tym etapie przegrywający odpada i żegna się z marzeniami o wygraniu całej imprezy. Wszystko zakończy się zaś 11 lipca 2021 roku. Warto dodać, że nie tylko wielki finał, ale tak samo spotkania półfinałowe będą rozegrane na Wembley, w Londynie. Na pewno to duży atut dla Anglików. Wszak jeśli ta kadra narodowa awansuje do najlepszej czwórki, to będzie mogła zagrać na dobrze sobie znanym stadionie.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto wiedzieć, że tegoroczne Euro 2020 zostanie rozegrane w… jedenastu państwach. To duża nowość w porównaniu do poprzednich turniejów. Praktycznie połowa drużyn będzie mogła skorzystać z własnego boiska. Poza wspomnianymi już, w tym artykule, Rzymem i Londynem mecze będą odbywać się również m.in. w Baku, Kopenhadze, Amsterdamie, Glasgow, Sewilli, Petersburgu, czy Monachium.

Kto zagra na Euro 2020?

Chcesz zagrać spotkania z okazji Euro 2020? W tym momencie przede wszystkim interesują Cię zakłady dotyczące tego, kto okaże się najlepszy w poszczególnych grupach? Warto zatem dowiedzieć się, jakie reprezentacje narodowe będą ze sobą rywalizowały na tej imprezie. W grupie A będą to kadrowicze Włoch, Turcji, Walii i Szwajcarii. W grupie B nie zabraknie spotkań pomiędzy Belgami, Rosjanami, Finami oraz Duńczykami. Grupę C tworzą Holandia, Austria, Ukraina i Macedonia Północna. W grupie D los zeswatał ze sobą reprezentacje Anglii, Chorwacji, Szkocji oraz Czech. W grupie E zagrają ze sobą kadry narodowe Polski, Słowacji, Hiszpanii oraz Szwecji. Kto zagra zaś w grupie F? Chodzi o kadrowiczów Węgier, Portugalii, Francji i Niemiec.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie reprezentacje powinny spokojnie awansować do fazy pucharowej?

Kto ma ogólnie największe szanse na to, by zagrać dalej? Warto w tym momencie przytoczyć zasady kwalifikacji. Do kolejnej rundy awansuje ogólnie 16 teamów narodowych. Będą to m.in. triumfatorzy grup. Tak samo, jak reprezentacje z drugich lokat (6/6) i trzecich miejsc (4/6). Kto powinien bez żadnego problemu przejść do fazy pucharowej? Są to m.in. kadry narodowe Włoch, którzy naszym zdaniem ograją swoich rywali w grupie A. Kto powinien dzielić i rządzić w grupie B? Na ten moment wydaje się, że będą to podopieczni Roberto Martineza (Belgowie). W grupie C największe szanse na awans mają głodni sukcesów Holendrzy.

zakłady online ewinner
Typowanie meczów w eWinner z bonusem bez ryzyka

O czym jeszcze warto wspomnieć? W grupie D największe szanse na zdobycie dużej liczby oczek mają oczywiście Anglicy. Grupa E jest zagadkowa. Największe szanse na wygranie mieli niedawno Hiszpanie. La Furia Roja zmaga się jednak z rozmaitymi problemami. Okazuje się, że coraz więcej piłkarzy tej kadry jest zakażonych koronawirusem. Na ten moment i tak wydaje się, że Hiszpania powinna ograć swoich grupowych rywali. Warto jednak monitorować sytuację, bo ma to spore znaczenie. Grupa F wydaje się także bardzo ciekawa. Francuzi zagrają dwa spotkania na wyjazdach (przeciwko Niemcom w Monachium i Węgrom w Budapeszcie). Wydaje się jednak, że i tak Trójkolorowi powinni być najlepsi w tej grupie.

Dla typerów, którzy obstawiają mecze na pewno ucieszy fakt, że najlepsi bukmacherzy w Polsce przygotowali bonusy na Euro 2020. STS, Forbet czy Fortuna to firmy, dla których takie promocje to pestka i z łatwością zaproponowali swoim klientom wiele ciekawych bonusów.

Kto nie ma najmniejszych szans na uzyskanie awansu?

Niektóre, wyżej wymienione przez nas reprezentacje, powinny spokojnie awansować dalej. Są też jednak na Euro 2020 kadry, które mają bardzo duże szanse… ale na to, że szybko zakończa przygodę z tym turniejem rozgrywanym w łącznie jedenastu państwach. W grupie A outsiderami wydają się być Walijczycy. W grupie B najmniej szans na awans przyznajemy Finom. W grupie C dostarczycielami punktów powinni być zaś reprezentanci Macedonii Północnej. Na pewno jednak ta kadra narodowa to spora zagadka. Wszak nie tak dawno Macedonia Północna była w stanie ograć Niemców w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata. Idźmy dalej.

W grupie D najmniej szans na awans dajemy Czechom. Będą oni się pewnie bić ze Szkotami o trzecie miejsce. Za Wyspiarzami przemawia jednak to, że będą oni grać na swoim stadionie w Glasgow. W grupie E najmniej szans na awans mają Słowacy. Warto dodać, że podopieczni Stefana Tarkovicia w pierwszym spotkaniu na Euro 2020 zagrają z Polakami. Z kolei w grupie F najtrudniej o zdobywanie punktów będzie kadrze Węgier.