Legalne obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku

Zakłady bukmacherskie w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Cały czas nie brakuje osób, które chcą zarobić fortunę na prawidłowym typowaniu rozmaitych wydarzeń z różnych dziedzin – sportu, rozrywki lub kultury. Niektórym jednak nie podoba się fakt, iż od wygranych większych niż 2280 złotych, konieczne jest uiszczanie podatku do urzędu skarbowego. Czy możliwe jest obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule. 

obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku
Legalne obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku

Obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku – jak to działa?

Czy obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku jest możliwe? Tak, jednak podatek do urzędu skarbowego tak czy siak musi być wpłacony. Firmy bukmacherskie w Polsce bezwarunkowo muszą uiszczać daniny na rzecz państwa, dlatego promocje typu „gra bez podatku” polegają na tym, że bukmacherzy dodają do naszej wygranej specjalne bonusy pozwalające na zrekompensowanie kwoty wynikającej z płatności podatku.

Okazuje się, iż gra bez podatku u bukmacherów w Polsce jest organizowana znacznie częściej niż nam się wydaje. W dalszej części artykułu omawiamy, jak promocja na grę bez podatku działa u poszczególnych firm bukmacherskich w Polsce. 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku w Betfan 

Betfan to firma bukmacherska, która od dłuższego czasu proponuje wszystkim swoim graczom specjalną promocję, dzięki której możliwa jest gra bez podatku. Aktualnie można korzystać z niej wiele razy w tygodniu. Oferta na www.betfan.pl, dzięki której można uzyskać dodatkowe 14% do wygranych, dedykowana jest tym graczom, którzy korzystają z mobilnej aplikacji tej innowacyjnej firmy bukmacherskiej. Promocja obowiązuje na wszystkie ligi piłkarskie a także sporty wirtualne.

Można z niej korzystać godzinę przed pierwszym meczem rozgrywanym danego dnia bądź w trakcie spotkania na żywo. Jedynym wymogiem, jaki trzeba spełnić, jest postawienie zakładu AKO z minimum pięcioma zdarzeniami na kuponie. Oprócz tego, kurs na kuponie musi wynieść minimum 1,30. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku w Fortunie 

Co jakiś czas specjalną promocję na zakłady bukmacherskie bez podatku organizuje także firma bukmacherska Fortuna. Tam również promocja ta nosi nazwę Happy Hours. Jest ona jednak organizowana tylko na czas istotnych wydarzeń ze świata sportu – mowa tutaj np. o Pucharze Świata w skokach narciarskich, Mistrzostwach Europy w piłce nożnej itd.Godzinę przed każdym ze spotkań z danego turnieju lub zawodów można obstawiać spotkania ze specjalnym dodatkowym bonusem w wysokości 1,14. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus w takiej wysokości w całości refunduje wartość podatku, który należałoby zapłacić od zakładów przedmeczowych. Promocja organizowana przez bukmachera www.eFortuna.pl dotyczy wszystkich form zakładów – zarówno tych realizowanych w punktach stacjonarnych jak i zakładów internetowych czy w aplikacji mobilnej. Dzięki temu Fortuna opinie wśród graczy ma naprawdę bardzo dobre.

Obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku w LV BET 

LV BET, tak samo jak Fortuna, pozwala swoim graczom na uzyskanie zwrotu podatku w trakcie wydarzeń specjalnych. Z reguły bukmacher pozwala swoim użytkownikom na otrzymanie zwrotu 6% podatku, m.in. na urządzeniach mobilnych. Aplikację LV BET można pobrać na stronie internetowej tego bukmachera. Ważne jest to, że bukmacher ten nie określił minimalnej stawki, która uprawnia do skorzystania z bonusu. Oprócz tego, są tam też dostępne promocje AKO – dodatkowe procenty z wygranych przy realizacji kuponów kombi.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button