Piłka nożna – jakie zakłady są najpopularniejsze u bukmachera?

W ofercie podmiotów bukmacherskich jest wiele ciekawych opcji, które możesz legalnie obstawiać. Według rozmaitych statystyk, zdecydowanie najbardziej popularnym sportem jest u nas piłka nożna… Idąc tym tropem nietrudno jest dojść do wniosku, że w firmach bukmacherskich najwięcej zakładów dotyczy właśnie futbolu. Jakie warianty są zaś szczególnie popularne wśród graczy?

obstawianie piłki nożnej
Piłka nożna – jakie zakłady są najpopularniejsze u bukmachera?

Co można obstawiać w firmach bukmacherskich?

Na co dzień interesujesz się właśnie futbolem? Zakładasz konto bukmacherskie, by móc bez przeszkód obstawiać rozmaite wydarzenia związane z tym sportem? Co zatem jest w ofercie firm z tego działu? Naprawdę sporo opcji. Jesteśmy zatem przekonani, że będziesz zadowolony. Jeśli jednak ten wariant Cię szczególnie interesuje, to musisz wziąć pod uwagę parę kwestii. Na pewno należy zdecydować się na legalne firmy bukmacherskie. Sprawdź ten aspekt jeszcze przed założeniem konta i obstawieniem premierowego kuponu.

W gronie polecanych podmiotów są na pewno STS, Fortuna, Betclic, czy Fuksiarz itp. Jeśli wybierzesz najlepsze, legalne firmy bukmacherskie, to będziesz mógł obstawiać przeróżne wydarzenia sportowe. Tak, jak wspominaliśmy, aktualnie zdecydowanie na pierwszym miejscu znajduje się zaś piłka nożna. Co możesz obstawiać (biorąc pod uwagę spotkania futbolowe)? M.in. chodzi o zakłady na mecze reprezentacji narodowych. W ofercie nie brakuje oczywiście Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata, Copa America, czy kwalifikacji do rozmaitych turniejów itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Co jeszcze można u bukmachera obstawiać za swoje pieniądze? Chodzi tak samo o potyczki w ramach rozgrywek klubowych i pucharowych. Porządne firmy bukmacherskie mają w ofercie najbardziej popularne ligi oraz takie, które na co dzień cieszą się dużo mniejszym zainteresowaniem. Możesz zatem obstawiać np. spotkania Ligi Mistrzów, Serie A, Premier League, czy jednocześnie potyczki ligi bułgarskiej itd.

Zakłady podstawowe

Jakie formy oferowanych wydarzeń cieszą się największą popularnością wśród graczy? Sporo typerów obstawia klasyczne zakłady podstawowe, single i oczywiście długoterminowe. Mamy tutaj trzy opcje do wyboru. Są to 1, x oraz 2. Jeśli jesteś początkującym, to pewnie te oznaczenia są dla Ciebie dość enigmatyczne, prawda? Zaraz wszystko wyjaśnimy! Jeśli grasz „1”, to obstawiasz, że gospodarze wygrają ze swoimi rywalami. Tylko ich zwycięstwo pozwoli Ci zarobić pieniądze. Jeśli grasz „x”, to typujesz oczywiście na remis w danej konfrontacji. Z kolei „2” to nic innego, jak typowanie na zwycięstwo przyjezdnych. Warto zaznaczyć, że statystyki są w tym aspekcie dość jednoznaczne.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Okazuje się, że przeważnie swoje spotkania wygrywają gospodarze. Z czego to wynika? Taki obrót spraw ma miejsce szczególnie w przypadku ekip, które mają zbliżony potencjał sportowy. Nie da się zaś ukryć, że gra na swoim terenie to handicap. Piłkarze znają murawę, mogą liczyć na kibiców itp. Poza tym nie muszą przejmować się podróżą itd. Ma to znaczenie, ponieważ są zdecydowanie bardziej wypoczęci, co w kluczowych fragmentach danego spotkania może być decydującym czynnikiem.

Overy 2,5 i undery 2,5

Co jeszcze możesz obstawiać w popularnych firmach bukmacherskich jak Superbet czy Betfan? Bardzo popularne zakłady dotyczą overów i underów… O co tutaj dokładnie chodzi? Największym zainteresowaniem cieszy się klasyczna linia 2,5. Jeśli obstawiasz over 2,5, to typujesz, że w danym spotkaniu padną minimum trzy gole. Te bramki mogą zdobyć tylko gospodarze lub goście (albo razem). Do wyniku wlicza się tylko czas podstawowy (bez dogrywki oraz rzutów karnych). Pamiętaj o tym w czasie typowania spotkań pucharowych itp.

popularny bukmacher w polsce superbet
Jaki kod promocyjny wpisać w Superbet? BETONLINE

Czym jeszcze cechuje się under 2,5? Jeśli gracz obstawia ten zakład, to jednocześnie przewiduje, że gospodarze oraz goście razem zdobędą maksymalnie dwa gole. Czyli wyniki 0:0, 0:1, 1:0, 1:1, 0:2 i 2:0 oznaczają wygraną na kuponie. Oczywiście, w firmach bukmacherskich możesz swobodnie obstawiać wiele innych overów i underów. Te zakłady dotyczą nie tylko całego spotkania, ale np. wyłącznie jednej połowy.

Rozmaite handicapy na piłkę nożną

Należy zaznaczyć, że możesz zdecydować się na różnego rodzaju handicapy. Typerzy obstawiają je, by wygrać więcej gotówki. Stawiasz na gospodarzy? Uważasz, że piłkarze tego klubu spokojnie, bez żadnego kłopotu poradzą sobie ze swoimi rywalami? Kurs na „1” (biorąc pod uwagę klasyczne zakłady podstawowe) nie jest zaś dla Ciebie do końca atrakcyjny? Z pomocą przychodzą najlepsze firmy bukmacherskie.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Warto zaznaczyć, że możesz obstawić np. to, że gospodarze pokonają swoich najbliższych ligowych albo pucharowych rywali co najmniej dwoma golami. Wówczas trzeba wybrać z oferty podmiotów – z tej branży – zakład 1 (-1,5). Jeśli wyselekcjonowana przez Ciebie ekipa wygra np. 2:0, 3:0, 3:1 itd. to kupon będzie zwycięski. Każdy jednobramkowy triumf to porażka. Tak samo, jak każdy remis i przegrana Twojego klubu. Podobnie, jak w poprzednim przypadku, także tutaj możesz obstawiać rozmaite handicapy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na zakłady dotyczące całego spotkania albo wyłącznie jednej z połów itd.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button