Serie A u polskich bukmacherów – jak typować ligę włoską i gdzie to robić?

Serie A należy do zdecydowanie najmocniejszych lig na świecie, a na pewno do takich, w których dzieje się bardzo wiele. Lubiana jest nie tylko przez włoskich kibiców, ale i tych pochodzących z naszego kraju, który upatrują w niej nie tylko wspomnianych emocji, ale i sporych możliwości zarobków. Właśnie dlatego świat skoncentrowany wokół typowania Serie A kwitnie. Jakie opcje takiego obstawiania w nim mamy i o czym pamiętać, by uczynić typowanie Serie A lukratywnym?

obstawianie zakładów na serie a
Gdzie i jak obstawiać mecze Włoskiej Serie A?

Praktyczne porady związane z typowaniem Serie A

  1. Spoglądajmy na typy bukmacherskie – te potrafią być cenną wskazówką, której możemy używać do budowania naszych własnych typów – zadbajmy o odpowiednie ich źródło, sprawdzone i godne zaufania.
  2. Korzystajmy z różnych rynków bukmacherskich – różnicowanie rynków, z których korzystamy jest podstawą dobrego zarobku. Nie obstawiajmy tylko standardowo, w modelu 1X2, czasem decydujmy się na nutkę czegoś nowego.
  3. Umiejętnie dysponujmy naszym budżetem – ustalenie budżetu i nieprzekraczanie go stanowi absolutną podstawę w przypadku Serie A. Nie warto tu stawiać wszystkiego na jedną kartę, zwłaszcza, że te rozgrywki cechują się również sporą losowością
  4. Wybierzmy właściwego bukmachera – wybór bukmachera definiuje po części, ile możemy zarobić na danym zakładzie oraz z jakimi rynkami będziemy mogli mieć do czynienia. Nie ograniczajmy się do jednego – nic nie stoi na przeszkodzie w tym, by posiadać konto u kilku z nich.
  5. Śledźmy historię naszych zakładów – nie typujmy bez żadnej logiki, zawsze zapisujmy to, na co stawialiśmy i z jakim wynikiem się to spotkało. Dostarczy nam to dodatkowych, bardzo cennych, danych analitycznych.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Rynki bukmacherskie na Serie A – przegląd najpopularniejszych

Rynek bukmacherski to inaczej opcja, którą możemy wybrać i na którą możemy postawić. Polscy bukmacherzy oferują ich wiele, zwłaszcza w przypadku tak popularnych rozgrywek, jak włoskie Serie A. Do tych cieszących się największym zainteresowaniem należą:

  • 1X2 – standardowy rynek, w którym wskazujemy na zwycięzcę lub wynik remisowy. Spotkania w Serie A należą do najbardziej zażartych – rzadko kiedy pada tutaj wynik remisowy.
  • Zakłady na rzuty rożne – jako że w Serie A na bramkę strzela się bardzo często, równie często dochodzi do rzutów rożnych. Możemy pokusić się o ich obstawianie.
  • Zakłady długoterminowe – te zakładają wskazywanie króla strzelców danego sezonu czy też drużyny, która sięgnie po mistrzostwo. Im wcześniej ich dokonamy, tym więcej będziemy mogli wygrać.
  • Zakłady na strzelców bramek – tymi są najczęściej napastnicy i w tym przypadku możemy pokusić się o bardzo logiczne typy, poparte danymi analitycznymi.
  • Zakłady livetypowanie na żywo spotkań Serie A jest u Polskich typerów bardzo popularne.

Bukmacherzy z najciekawszą ofertą na Serie A

Korzystajmy z usług kilku bukmacherów, nie ograniczając się do jednego. Da to nam wiele nowych możliwości i pozwoli na pozyskanie większej ilości bonusów na darmowe typowanie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Serie A w STS

STS nie bez powodu należy do największych polskich bukmacherów – jego oferta jest bardzo kompleksowa, również w kwestii włoskiej Serie A. STS daje możliwość darmowego oglądania transmisji telewizyjnych, ale też pozwala na korzystanie z mnóstwa rynków bukmacherskich w obrębie niemal każdego ze spotkań.

Co ważne, Polski bukmacher STS daje też solidne bonusy – ten powitalny zapewnia nawet 1200 złotych od pierwszej wpłaty. Za pośrednictwem kodu BETONLINE można z kolei dostać 29 złotych w postaci freebetu, bez żadnych zobowiązań co do obrotu. Kod promocyjny wpisujemy w formularzu rejestracyjnym na stronie www.sts.pl.

polski bukmacher betfan oferta zakładów
Darmowy bonus dla graczy od bukmachera Betfan 2021

Serie A w Fortunie

Fortuna jest bukmacherem, który wychodzi do swoich typerów z bardzo kompletną ofertą na Serie A. W jej ramach można sięgać po bardzo atrakcyjne i mocno konkurencyjne kursy, ale też wiele rynków bukmacherskich niedostępnych u konkurencji. Bukmacher organizuje częste promocje właśnie na Serie A, zwłaszcza w momencie, gdy rozgrywki w niej wracają po zakończonym sezonie.

Warto też skorzystać z jego bonusu powitalnego, dającego nawet 1000 złotych od pierwszego kładu oraz 100 złotych bezpiecznego zakładu. Bonus w kodem promocyjnym „BETONLINE” dostępny jest na stronie www.efortuna.pl. Ciekawie przedstawia się też program lojalnościowy, zachęcające do stałej i lojalnej gry właśnie u niego.

Serie A w Betclicu

Silną stroną bukmachera Betclic jest pełne pokrycie ligi Serie A, ale też czytelne przedstawienie oferty na nią. Bukmacher często zaskakuje ilością dostępnych rynków, ale też bardzo kuszącymi kursami bukmacherskimi. Proponuje też dość nietypowy bonus powitalny w postaci bezpiecznego zakładu aż do 500 złotych – stawiając tyle na wybrane spotkanie odzyskamy nasz wkład, jeśli nasz kupon okaże się przegrany. Możemy więc zaryzykować, co jest świetną opcją – zwłaszcza dla początkujących.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button