Freebety u Polskich bukmacherów online – zalety i wady

Aktualnie gracze Polskich firm bukmacherskich nie mogą narzekać na różnorodność w aspekcie oferowanych bonusów powitalnych i promocji bukmacherskich. Na co można jednak konkretnie liczyć? Jakie wady i zalety mają coraz popularniejsze obecnie freebety i zakłady bez ryzyka? Dlaczego warto z nich istotnie korzystać?

freebety polskich bukmacherów online
Wady i zalety freebetów od polskich bukmacherów

Firmy bukmacherskie oferują atrakcyjne bonusy powitalne

Bukmacherka jest z roku na rok coraz popularniejsza. Ludzie widzą, że tym sposobem można legalnie i bezpiecznie inwestować własne pieniądze. A jak ktoś zna się na sporcie, to ma naprawdę spore szanse na zarabianie (od samego początku) sensowych kwot. Bardzo duża konkurencja może zaś tylko cieszyć potencjalnych Klientów. Okazuje się, że można np. liczyć na bardzo atrakcyjne bonusy firm bukmacherskich. Do wyboru są choćby promocje związane z wysokością pierwszej wpłaty. Często można liczyć m.in. na podwojenie premierowego depozytu.

Jeśli zatem wpłacisz 200 PLN, to będziesz miał na swoim koncie aż 400 PLN, a to naprawdę już spory kapitał. To jednak w tej właśnie materii nie wszystko. Duża rywalizacja powoduje, że firmy bukmacherskie prześcigają się w znajdowaniu nowych opcji. Bardzo często oferowane są także freebety. Co trzeba w ogóle zrobić, by skorzystać z takiej promocji powitalnej dla nowych użytkowników? Sprawa na szczęście nie jest zbytnio skomplikowana. Trzeba bowiem na samym początku wybrać bardzo dobrego bukmachera online. Stawiaj jedynie na podmioty legalne, doświadczone i dobrze oceniane (nie tylko przez innych graczy, ale także przez ekspertów od tej branży). Potem trzeba dokonać rejestracji.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Samo wykonanie tego procesu jest bardzo szybkie i banalne. Nie ma możliwości, by ktoś sobie z tym aspektem nie poradził. Wszak wszystko odbywa się tutaj całkowicie intuicyjnie. Dodatkowo wszelkie dane przedłożone w czasie rejestracji są w 100% bezpieczne. Porządne firmy bukmacherskie jak STS czy eWinner dbają o ten aspekt. Po wykonaniu rejestracji gracze wykonują premierowe wpłaty na swoje konta. Potem mogą zaś korzystać z bonusów powitalnych.

Co raz bardziej popularne są także promocje obstawiania bez podatku, takie promocje dostępne są w Betfan, Forbet i Fortunie. Dają graczom o wiele większe korzyści niż inne bonusy, gdyż nie są jednorazowe.

Czym cechuje się freebet u Polskich bukmacherów?

Często (przez graczy) jest wybierany właśnie freebet. Dlaczego? Trzeba podkreślić, że taki właśnie „wolny zakład” zapewnia rozmaite zalety. Jak sama nazwa wskazuje, nie trzeba inwestować własnych środków, by móc skorzystać z tego wariantu. Od gracza zależy to, na co się konkretnie zdecyduje (pod względem obstawianych zakładów). Może wybrać m.in. typ z kursem 1.20 albo postawić na niespodziankę i zagrać kurs 10.00 itp. Jeśli typer zwycięży, to wygrana na czysto jest jego. Ile konkretnie? Najlepiej będzie to wyjaśnić na przykładzie.

polski bukmacher betfan oferta zakładów
Darmowy bonus dla graczy od bukmachera Betfan 2021

Załóżmy, że bukmacher internetowy oferuje freebet 100 PLN. Gracz wyselekcjonował natomiast pojedyncze zdarzenie o kursie 2.05. Jeśli wygra, to zgarnie dokładnie 180.4 PLN – 100 PLN (kwota freebeta) = 80.4 PLN (na czysto). Jeśli zaś kupon okaże się przegrany, to nie trzeba się tym szczególnie przejmować. Wszak nie były to pieniądze gracza, dlatego tutaj tak naprawdę nie ma żadnego ryzyka. I to podoba się coraz większej liczbie osób korzystających z takich właśnie promocji powitalnych.

Dlaczego jeszcze warto korzystać z takich bonusów?

Freebet to promocja cechująca się tak naprawdę zerowym ryzykiem. Gracz może wybrać konkretny zakład i tylko na tym skorzystać. Wszak nie inwestuje nawet jednej złotówki ze swojego portfela, konta bankowego, karty kredytowej itp. Co jeszcze powoduje, że coraz więcej typerów stawia właśnie na freebety? Te promocje w przeciwieństwie do oferty związanej z premierowymi wpłatami charakteryzują się zdecydowanie mniejszą liczbą formalności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O co tutaj jednak dokładnie chodzi? W przypadku bonusu powitalnego związanego z premierowym depozytem trzeba liczyć się z tym, że są pewne wymagania dotyczące obrotu. Należy je spełnić, by pieniądze były zatem w 100% nasze. Jeśli zaś te warunki są bardzo restrykcyjne, to gracz wcale nie korzysta na tej promocji. Nie tylko traci pieniądze bonusowe, ale także (a jest to o wiele gorsze)własne środki. Pod tym względem freebety bez depozytu są zatem o wiele bardziej bezpieczne.

Freebet – na co postawić?

W tym temacie panuje pełne pole do manewru. To jednak nie oznacza, że można zdecydować się na zakłady pierwsze z brzegu… Oczywiście, nie ma żadnego ryzyka. Jak przegrasz freebeta, to nic nie tracisz. Mimo wszystko warto zrobić wszystko, by wygrać na tym zakładzie i optymalnie skorzystać z oferty powitalnej danego buka online. O czym zatem trzeba na pewno pamiętać? Decyduj się na typy (krótkoterminowe albo długoterminowe) z Twoich dyscyplin. Jeśli zatem interesujesz się futbolem, to nie stawiaj nagle hokeja na lodzie itp.

Wiemy, że w przypadku freebeta nie ma żadnego ryzyka, ale nie można podchodzić do tej sprawy lekceważąco. Poza tym musisz dokładnie przeanalizować wybrane przez Ciebie wydarzenie. Weź pod uwagę wszystkie istotne czynniki. Tak, żeby mieć możliwie jak największe szanse na zanotowanie zwycięstwa na konkretnym typie. Kolejna sprawa to kurs. Naszym zdaniem, granie zakładów 1.10, 1.15 itp. mija się z celem. Ewentualna wygrana będzie bowiem bardzo mała. Druga strona medalu jest taka, że nie powinieneś typować kursów 10.00, 11.00 itp. Szansa na wygraną nie będzie bowiem zbyt duża… Bądź zatem rozsądny w trakcie podejmowania ostatecznych decyzji.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button