eWinner czy to dobry bukmacher online?

Ewinner to nowy, dwunasty już legalny bukmacher w Polsce. Spółka została zarejestrowana 30 października 2018 roku, a sam serwis wystartował 25 września 2019 roku. Czy warto było czekać aż tak długo? Zdania na ten temat są podzielone, dlatego też musimy przyjrzeć się ofercie tego bukmachera nieco bliżej. Na start otrzymamy całkiem ciekawy bonus powitalny, podzielony na trzy części, oferta jest niezła, a i obsługa strony nie pozostawia wiele do życzenia. Pora na pierwsze opinie o eWinner, który z nami jest od niedawna.

czy ewinner to dobry bukmacher w polsce
Czy Polski bukmacher eWinner to dobra propozycja dla typerów?

Ewinner – bukmacher dla elit?

Wchodząc na stronę eWinner, pierwsze co rzuca się w oczy, to logo bukmachera w koronie. Samo hasło przed startem brzmiało „Już wkrótce uczynimy Cię królem!”. Z jednej strony jest to miłe przywitanie nowych graczy, z drugiej zaś nie od dziś wiadomo, że w rzeczywistości typerzy to tylko pionki w wielkiej machinie. Dlatego też nie warto kusić się na ładne słówka, a po prostu robić swoje nie myśląc o całej otoczce. Bukmacher to po prostu bukmacher i naszym celem jest zarobienie pieniędzy, a nie cieszenie się na myśl o komplementach.

Sama strona wygląda dość ascetycznie. Można wręcz rzec, że design jest zupełnie z innej dekady. Co najlepsze, takie rozwiązanie zdecydowanie zachęca do obstawiania. Mając do wyboru przeładowane treścią i kolorami strony innych bukmacherów, a prostotę i czytelność w wykonaniu eWinner, wiele osób zdecyduje się właśnie na tę drugą firmę. 

polski bukmacher betfan oferta zakładów
Darmowy bonus dla graczy od bukmachera Betfan 2020

Oferta zakładów bukmachera eWinner

Mało kto chce czytać teksty w stylu, że w ofercie bukmachera znajdują się takie i takie dyscypliny, takie i takie ligi i innego rodzaju sporty. Oszczędzimy wam tego. Sportowa oferta eWinner wykracza jednak ponad przeciętną i dlatego warto wspomnieć o tym choćby kilka słów. Niestety, dzieje się tak tylko w przypadku normalnych sportów. Fani rozgrywek elektronicznych, czyli e-sportu z pewnością nie będą pocieszeni, gdyż w ich przypadku ilość dostępnych gier i zakładów jest dramatycznie mała. Dla fanów e-sportu jest bukmacher Betfan, który miłuje się w esportach.

Nieco lepiej jest w przypadku zakładów live, które są całkiem dobrze rozbudowane pod względem dostępnych rynków, ale jeśli chodzi o ilość dyscyplin, jest już dużo gorzej. Na szczęście to, co znajdziemy u bukmachera, powinno spełnić marzenia nawet najbardziej wybrednych użytkowników. 

Jeśli chodzi o marżę, to po raz kolejny dostajemy bukmachera celującego w środek stawki. Marża w granicach 4-6% to obecnie standard i marża jest podobna do tej w Milenium czy Betfan, a na rynku znajdują się zarówno lepsze, jak i gorsze firmy bukmacherskie. Przejdźmy jednak do pewnej ciekawostki oferowanej nam przez bukmachera eWinner.

Custom Bet w eWinner – co to jest?

Custom Bet to propozycja, której na polskim rynku jeszcze nie było. Za jej pomocą możemy zawrzeć niemalże dowolny zakład bukmacherski, jaki przyjdzie nam do głowy. Nie musi od nawet dotyczyć sportu, może to być także polityka, rozrywka, wydarzenia bieżące czy też nawet pogoda. 

Jeśli jesteśmy zainteresowani złożeniem nietypowego zakładu, musimy tylko wypełnić formularz dostępny na specjalnej podstronie i określić w nim dokładnie co ma być obiektem zakładu. Wszystkie te informacje przesyłamy do analityków bukmachera, którzy w ciągu 12 godzin przeanalizują dany typ i dodadzą go do oferty. Oczywiście zdarzy się to tylko jeśli zakład będzie opłacalny dla bukmachera, dlatego też nie warto wysyłać propozycji, które są zbyt proste do przewidzenia. 

sts polski bukmacher online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus

Każdy gracz ma możliwość obstawienia Custom Betu zaproponowanego przez innego gracza. Oferta na tego typu zakłady ma swoją specjalną podstronę. 

Custom Bet ma ogromny potencjał i naprawdę może przyciągnąć do eWinner klientów. Wszystko jednak zależy od tego, jak bukmacher będzie podchodził do takich typów. Na razie można zauważyć, że marża na propozycje graczy przekracza 8%, co zniechęca do obstawiania, ale w innym przypadku bukmacher mógłby zbyt wiele na tym stracić. Wraz z rozwojem bukmachera kursy powinny nieco wzrosnąć, dlatego też trzymajmy kciuki za powodzenie eWinner.

Bonusy i darmowe promocje w eWinner

Bukmacher eWinner przygotował dla swoich nowych graczy ciekawą promocję powitalną. Zdobyć możemy nawet 1150 złotych, w trzech etapach. 

Pierwszym z bonusów jest zakład bez ryzyka w wysokości 100% od depozytu, maksymalnie do kwoty 150 złotych. W celu zdobycia tego bonusu musimy wpłacić pieniądze do bukmachera i przejść pozytywną weryfikację tożsamości. Po wypełnieniu tych zadań stawiamy dowolny zakład w kwocie do 150 złotych. Oczywiście jest to maksymalna kwota zwrotu, więc jeśli chcemy wykorzystać bonus całkowicie, warto dodać sobie do tego jeszcze kwotę podatku.

Betclic Polska Cashback 550 PLN bez ryzyka

Kod promocyjny: KOD550

W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany, wszystkie pieniądze trafiają na nasze konto. W razie przegranej natomiast dochodzi do zwrotu stawki pomniejszonej o wysokość podatku. Pieniądze trafiają na konto bonusowe, skąd musimy je odzyskać, obracając daną kwotę trzykrotnie na zakładach o minimalnym kursie 2.50. Do obrotu liczą się wszystkie kupony wielokrotne oraz single, a na obrót mamy 30 dni. 

Po wykorzystaniu pierwszego bonusu możemy skorzystać z dwóch następnych.

Dwa kolejne depozyty zostaną podwojone do kwoty 500 złotych. Oznacza to, że jeśli nasza druga wpłata wynosić będzie 500 złotych i trzecia także, to łącznie zdobędziemy aż 1000 złotych na grę. Zanim jednak do tego dojdzie, musimy spełnić pewne warunki. Po wpłacie drugiego depozytu musimy obrócić go jednokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 1.50. Wtedy na nasze konto bonusowe trafia równowartość naszej wpłaty, a my mamy 30 dni na to, by obrócić tę kwotę trzykrotnie na kuponach o minimalnym kursie 2.50. Dopiero wtedy będziemy mogli ją wypłacić. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku trzeciego depozytu. Warunki są tu dokładnie takie same. 

Opinie o bonusie powitalnym

Bonus powitalny w eWinner jest atrakcyjny, choć nie ma w nim nic przełomowego. Trzykrotność obrotu to już niemalże standard i o ile weterani bukmacherki poradzą sobie z tym bez problemu, tak osoby początkujące mogą doświadczyć wielu komplikacji. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z typowaniem, lepiej odpuść sobie korzystanie z bonusów, gdyż więcej przegrasz niż zyskasz. Gra w ten sposób nie jest warta świeczki.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button