Betgames STS – oferta gier karcianych, promocje i zasady gry

Betgames to nowa, bo istniejąca od 30 sierpnia 2019 roku usługa, obecnie dostępna wyłącznie u bukmachera STS, umożliwiająca nam obstawianie symulacji gier karcianych online. Jest usługą w pełni legalną – wątpliwości co do tego rodzą się z samego faktu, że głównym jej elementem są gry karciane, kojarzone wyłącznie z kasynem (to legalnie może działać wyłącznie na oficjalnej stronie rządowej). Dlatego właśnie należy pamiętać, że w ramach Betgames nie gramy w gry karciane, a zaledwie obserwujemy ich przebieg, w wybranych momentach mogąc obstawiać, jakim wynikiem się zakończą. Całość przypomina więc swoją formułą rozgrywane na żywo spotkania sportowe, które również obstawiamy na bieżąco, w chwili, gdy są rozgrywane. Blisko jest jej również do sportów wirtualnych, które też są integralną częścią oferty większości bukmacherów – z tym, że ona skupia się na symulacjach prowadzonych przez prawdziwego krupiera (zazwyczaj – piękną kobietę), a nie na algorytmach tworzonych przez system komputerowy.

gry karciane betgames sts
Betgames STS – oferta gier karcianych, promocje i zasady gry

Fakty na temat gier karcianych w STS Betgames

 • Betgames w Polsce jest legalną usługą – wpisuje się jednak w hazard, więc podlega wszystkim jego zasadom,
 • prowadzone jest przez krupiera, z którym można wchodzić w interakcje, a który tłumaczy przebieg rozdania oraz rozdysponowuje karty między wirtualnych graczy,
 • działa zarówno w trybie stacjonarnych, jak i poprzez aplikację mobilną, dzięki czemu można obstawiać również poza komputerem,
 • posiada zintegrowany czat, za sprawą którego można rozmawiać z innymi typerami, ale też słuchać ich porad, wspólnie typować czy analizować wszystkie niepowodzenia w czasie obstawiania,
 • poker online i inne gry karciane z bonusem – w STS otrzymamy po rejestracji i wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” freebet 20 PLN na gry karciane w Betgames, oraz 29 PLN bez depozytu;
 • rejestracja na www.STS.pl jest dzielona z głównym serwisem bukmachera STS – nie trzeba więc zakładać konta ponownie, wystarczy jedno,
 • oferuje dynamiczne kursy – te działają w dokładnie taki sam sposób, jak w przypadku gier na żywo, więc po prostu dopasowują się do sytuacji, która panuje w trakcie rozdania, zazwyczaj będąc większymi w przypadku gracza, który aktualnie przegrywa,
 • nie wspiera kuponów AKO – choć te są dostępne w większości usług bukmachera, tutaj nie aplikują się – można kupować wyłącznie kupony typu SOLO.

Promocje i bonusy za darmo na Betgames w STS

Z uwagi na fakt, że – jak już powiedzieliśmy wcześniej – Betgames dzieli konto (a zatem i saldo główne oraz bonusowe) z głównym serwisem bukmacherskim STS, większość promocji właśnie z niego aplikuje się również do usługi. Zalicza się do nich bonus powitalny – STS podwoi kwotę naszego pierwszego depozytu od czasu rejestracji, przyznając nam nawet 1200 złotych (przy dokładnie takiej samej wpłacie) na nasze konto bonusowe. Choć pieniądze trafią na nasze konto automatycznie, w czasie procesu rejestracji musimy zaznaczyć chęć otrzymania bonusu. Jeszcze nie kończąc rejestracji, warto abyśmy wpisali w odpowiednie pole kod promocyjny BETONLINE – dzięki niemu otrzymamy 29 złotych na grę. Ten kod sprawia, że zostaje ono dodane na nasze konto natychmiastowo i nie wymaga od nas dokonania jakiegokolwiek depozytu.

poker online z bonusem
Legalne gry karciane STS z bonusem za darmo

STS oferuje również sporo promocji okazjonalnych, na przykład organizowanych tylko w weekend – wiele z nich dotyczy właśnie Betgames. W stałej ofercie promocyjnej firmy znajduje się również akcja promocyjna, po wzięciu udziału w której mamy tydzień na obstawianie symulowanych gier karcianych. Po tym czasie podliczone zostają wszystkie stawki z wygranych kuponów, a od ich sumy wyciągnięte zostanie 10%. Taka kwota trafi na nasze konto bonusowe, z zastrzeżeniem, że maksymalna jej wartość będzie wynosić 25 złotych.

Zasady gier karcianych w Betgames STS

Betgames jest usługą, która znajduje się we wczesnej fazie rozwoju. Celem przetestowania, jak sprawdza się w akcji bukmacher STS wprowadził w jej ramach trzy różne gry karciane, z czego dwie należą do szybkich i prostych. Wszystkie gry dostępne są przez całą dobę w modelu „na żywo”, w związku z czym o każdej porze dnia i nocy możemy pobawić się w obstawianie. Gdyby któreś z naszych objaśnień było nie jasne, pod ekranem z grą znajduje się regulamin wrzucony przez samego bukmachera, wyjaśniający wszelkiego rodzaju nieścisłości i aspekty techniczne związane z funkcjonowaniem danej gry.

Bakarat w Betgames

Bakarat, czyli jedna z mniej popularnych gier karcianych w grze, jest jedną z popularniejszych opcji w Betgames – głównie ze względu na swoją prostotę. W pojedynku bierze udział krupier i jeden gracz – oboje dostają po dwie karty. Po zsumowaniu ich wartości wygranym jest ten, który zbliży się najbardziej do liczby 9. Istnieje w tym kilka haczyków, gdyż dwucyfrowa wartość sprawia, że tylko druga cyfra zalicza się do wartości końcowej. Jeżeli z kolei gracz w Bakarat osiągnie wartość 5 lub mniej, a krupier 2 lub mnie, dolosowana zostanie trzecia karta, która zaliczy się do ogólnego rozrachunku.

Jeżeli chodzi o obstawianie, tutaj mamy kilka opcji: możemy postawić na wygraną krupiera, zwycięstwo gracza, remis, albo też na to, jaka karta trafi na stół w następnej kolejności (na zasadzie kolor lub poniżej / powyżej). Samo rozdanie z kolei dzieli się na trzy etapy, przed każdym z których można dokonywać zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • 1 etap to ten, w którym krupier przydziela kartę graczowi;
 • 2 etapie krupier daje jedną kartę sobie;
 • 3 etap zakłada przyznanie obu graczom drugich kart – wtedy następuje rozwiązanie zakładów i dołożona zostaje trzecia karta, jeżeli oczywiście sytuacja w rozgrywce tego wymaga.

Wojna w Betgames

Wojny chyba nikomu, kto kiedykolwiek miał styczność z grami karcianymi nie trzeba przedstawiać. Bierze w niej udział dwójka graczy (jednym z nich jest krupier), a zadaniem jest wylosowanie karty, której wartość przebije wartość karty przeciwnika. W grze biorą udział zatem tylko dwie karty, a przy ich porównaniu nie musi zostać wyłoniony zwycięzca – może dojść do remisu, który w świecie rzeczywistym powoduje rozpoczęcie wojny, a tutaj jest po prostu jednym z rezultatów rozdania.

Obstawiając wojnę możemy skusić się na postawienie na wygraną krupiera, zwycięstwo gracza lub też remis. Podobnie, jak w bakaracie istnieje tutaj również możliwość stawiania na to, jaka karta trafi na stół w nadchodzącym etapie, bazując na jej kolorze lub wartości (poniżej / powyżej). Sama rozgrywka dzieli się z kolei na zaledwie dwa etapy:

 • 1 etapie krupier daje kartę graczowi;
 • 2 etap zakłada przyznanie karty krupierowi – to wtedy rozwiązywane są wszystkie zakłady.

Poker w Betgames

Poker w ramach usługi Betgames rozgrywa się w ramach najpopularniejszych zasad Texas Hold’em Poker, w związku z czym bierze w nim udział sześciu graczy (krupier nie bierze aktywnego udziału w rozgrywce). Zadaniem każdego z nich jest ułożenie jak najmocniejszego układu (jednego z poniżej przez nas opisanych). Na samym początku każdy z graczy otrzymuje dwie karty, które są unikalne właśnie dla niego. Później na środek stołu trafia pięć kart, które z kolei są wspólne i dostępne dla każdego z graczy. To właśnie z tych siedmiu kart gracz musi stworzyć układ pięciu, wpisujący się w poniższe reguły.

sts polski bukmacher online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus

Jeżeli chodzi o obstawianie, w pokerze zasady są proste: możemy postawić na gracza lub na układ. W tym pierwszym przypadku nie zwracamy uwagi na układ, który okaże się zwycięski – wskazujemy tylko gracza, który wygra całe rozdanie. W drugim przypadku z kolei wskazujemy układ, który będzie tym wygranym – nie zwracamy przy tym uwagi na to, który z graczy się nim posłuży. Najlepszymi kursami zawsze cechują się układy poker królewski i wysoka karta. Sama rozgrywka, trwająca mniej więcej pięć minut, podzielona została na cztery etapy:

 • pierwszym etapie krupier rozdaje sześciu graczom po dwie karty własne – unikalne dla każdego z nich;
 • drugi etap zakłada wyłożenie trzech pierwszych kart wspólnych na stół;
 • na trzecim etapie dołożona zostaje dodatkowa karta do wspólnych;
 • czwarty, a więc ostatni etap zakłada dodanie ostatniej karty do grona wspólnych – to po tym etapie nadchodzi ostateczne rozstrzygnięcie.

Warto wspomnieć, że jedno rozdanie w pokera, jako jedynej z gier dostępnych w ramach Betgames, może zakończyć się wcześniej. Może się to stać już po drugim etapie, kiedy to pojawi się możliwość tworzenia układów (te, przypomnijmy, muszą zawierać w sobie dokładnie pięć kart). Jeżeli któryś z graczy zdoła stworzyć najmocniejszy układ, reszta uczestników rozgrywki nie będzie w stanie go pokonać – z tego powodu gra zostanie zakończona, zwłaszcza, że poznamy zarówno zwycięzcę, jak i wygrany układ.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

UKŁADY W POKERZE:

 • poker królewski – układ z kartami o tym samym kolorze i w ustalonej kolejności: od Asa do 10;
 • poker – układ, w którym karty mają ten sam kolor i są w odpowiedniej kolejności, ale nie zaczynają się od asa (to byłby poker królewski, o którym wspomnieliśmy przed sekundą);
 • kareta – układ, w którym cztery karty mają dokładnie tę samą wartość (na przykład są czwórkami albo damami);
 • full house – jedna trójka (trzy karty o tej samej wartości) i jedna para (dwie trójki, dajmy na to);
 • kolor – układ z wszystkimi kartami o tym samym kolorze, ale nie ułożonym według kolejności;
 • strit – układ, w którym wszystkie karty są ułożone według kolejności, ale nie mają tego samego koloru;
 • trójka – układ zawierający w sobie trzy karty w układzie o tej samej wartości;
 • dwie pary – układ, w którym znajdują się dokładnie dwie pary – patrz niżej;
 • para – układ, w którym występuje para kart o tej samej wartości – na przykład dwie dwójki;
 • wysoka karta – najgorszy z układów, w którym nic nie łączy się z niczym. Wbrew pozorom, jest bardzo ciężki do uzyskania.

Gry karciane w Betgames STS to nowa moda?

Choć gry karciane w Betgames STS są stosunkowo nową usługą w polskim świecie bukmacherskim, już teraz można powiedzieć, że jej wprowadzenie było dobrym pomysłem ze strony STS, takie gry hazardowe jak poker online czy wojna cieszą się ogromną popularnością wśród znudzonych tradycyjnym obstawianiem graczy. Świadczy o tym nie tylko jej popularność (widoczna po zapełnionych czatach na łamach poszczególnych gier), ale też sam fakt, jak duży powiew świeżości wprowadza do serwisów bukmacherskich.

Nawet jeśli w tym momencie całość jest prezentowana wyłącznie w ramach oferty STS, można śmiało przypuszczać, że konkurencja na polskim rynku nie śpi i również przygotowuje rozwiązanie o podobnej formule. Jedno jest pewne – usługa ta z pewnością będzie stale rozwijana, ale i reklamowana. Można więc liczyć na stałe promocje, darmowe bonusy i rosnące na atrakcyjności kursy.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button