BetGames a bakarat – zasady gry karcianej

Chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat gry karcianej bakarat? To wyjątkowo popularna w Polsce gra karciana. Teraz masz szansę grać w nią nie tylko w standardowy sposób. Nie brakuje bowiem osób, które decydują się na BetGames. Jakie są tutaj najważniejsze zasady tej gry? Co zrobić, aby poprawnie obstawiać przewidywane, przez Ciebie, scenariusze na rozwój konkretnej rozgrywki? Ile gotówki można zainkasować i od czego to zależy?

jak grać w bakarat
Betgames Bakarat – jak grać? Zasady gry

O co chodzi w grze Bakarat?

Co ciekawe, bakarat jest już popularny od średniowiecza. Wtedy jednak do gry używano… kart do tarota. Bakarat dużą popularność zyskał choćby dzięki… agentowi 007. James Bond w wielu filmach poruszał ten właśnie konkretny temat, czyli gry karciane jak Bakarat, poker czy blackjack. Przejdźmy zatem do zasad gry w Bakarat. W rozgrywce biorą udział dwie strony. To gracz oraz bankier. W trakcie gry krupier rozdaje każdej ze stron karty (na początku po jednej) – są to elementy tak zwane otwarte. Gracz za każdym razem pierwszy otrzymuje swoją kartę.

Zazwyczaj na stole są, w sumie, 4 takie elementy. Czasami zdarza się, że gracz i/lub bankier dostaje także trzecią kartę. Najważniejsze jest tutaj to, aby wartość posiadanych kart była równa liczbie 9 albo ewentualnie jak najbardziej zbliżona do tej konkretnej liczby. Do remisu dochodzi zaś wtedy, kiedy gracz oraz bankier mają taką samą liczbę oczek.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bardzo ważnym aspektem jest wartość poszczególnych kart. Jak to wygląda w praktyce? Elementy od dwójki do dziewiątki posiadają wartość równą liczbie punktów tej karty. Co za tym idzie, piątka ma 5 punktów itd. Dziesiątka oraz wszystkie figury nie posiadają żadnej wartości punktowej. To nie wszystko. Natomiast as ma dokładnie jeden punkt. Co stanie się wtedy, kiedy gracz osiągnie liczbę dwucyfrową po zsumowaniu wartości swoich kart? Wtedy pierwsza liczba jest ignorowana. Jeśli zatem uczestnik gry ma 15 punktów, to wtedy jego wynik wynosi po prostu 5.

Jak typować zakłady na Bakarat?

Gracz ma kilka opcji do wyboru. Pierwsze typy mogą być zawarte nawet przed rozpoczęciem rundy. Użytkownicy mają sposobność stawiać na jeden albo kilka możliwych rezultatów. Kiedy rozpoczyna się druga runda? Po otrzymaniu przez gracza pierwszej karty i zaktualizowaniu kursów. Trzecia runda startuje wówczas, kiedy krupier otrzymał swoją pierwszą kartę. W tym przypadku także kursy muszą zostać odświeżone. Potem rozgrywka przebiega analogicznie. Aż do momentu określenia wyników.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W przypadku remisu, uczestnicy zakładów, którzy zawarli typy na konkrety wariant otrzymują należne im pieniądze. Tymczasem zakłady na gracza albo bankiera są anulowane. Wówczas typer otrzymuje zwrot postawionej gotówki.

Czy w Betgames można wygrać duże pieniądze?

Ewentualna wygrana w Betgames Bakarat zależy od kilku czynników. Jest to choćby ustalony indywidualnie procentowy współczynnik wpłaconej stawki. Tak samo, jak obowiązujący w danym momencie kurs. Oczywiście, dużo zależy także od chłodnej analizy konkretnej sytuacji i szczęścia, które generalnie bardzo przydaje się w hazardzie. Jest coraz więcej osób, które grają w BetGames i naprawdę często wygrywają. Ty też możesz dołączyć do tego grona. Zwłaszcza, że obstawianie zakładów jest bardzo proste i nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Pamiętać oczywiście należy, że Betgames jak każde inne gry hazardowe to ryzyko straty pieniędzy, więc jeśli decydujemy się na grę to tylko za tyle ile jesteśmy wstanie przegrać.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button