Jak u bukmacherów skutecznie typować snooker?

Zakłady bukmacherskie są bardzo popularne. Profesjonalni bukmacherzy online w Polsce stwarzają zaś odpowiednie warunki do wygrywania dużej ilości pieniędzy. Nie brakuje bowiem wielu popularnych, ale też nieco bardziej niszowych, dyscyplin. Na przykład gracze mogą obstawiać snooker. Właśnie tej dyscypliny będzie dotyczył dzisiejszy artykuł. Jakie zakłady są oferowane przez bukmacherów? Jak typować bilard? Które informacje nie mogą umknąć Twojej uwadze?

snooker zakłady bukmacherskie
Jak skutecznie obstawiać zakłady ze snookera?

Snooker – rodzaje zakładów bukmacherskich

Rozgrywki w ramach bilarda toczą się tak naprawdę przez praktycznie cały rok kalendarzowy. Są oczywiście najważniejsze imprezy, które cieszą się największą popularnością. Są to m.in. Mistrzostwa Wielkiej Brytanii. Tak samo, jak turniej Masters, który odbywa się na początku roku kalendarzowego. Bardzo popularne są też rzecz jasna Mistrzostwa Świata. Co gracze mogą typować wybierając bilard? To np. zwycięzca turnieju. Największe kursy są oczywiście na samym początku. Im mniej niewiadomych, tym można mniej też zarobić.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze, którzy są zainteresowani tą dyscypliną mogą również obstawiać rozmaite zakłady na konkretne spotkania. Są to typy krótkoterminowe. Warto podkreślić, że w snookerze nie ma żadnych remisów. Każdy pojedynek musi być zatem rozstrzygnięty. Masz okazję zatem swobodnie grać zakłady typu 1 albo 2. Co jeszcze znajduje się w ofercie? Niektóre zakłady dotyczą najwyższego break’a. Można je obstawiać pod kątem konkretnego meczu lub np. całego turnieju. Do dyspozycji typerów są również handicapy, undery/overy. Można również grać zakłady na dokładny wynik w konkretnym pojedynku.

Znajomość zasad i zawodników w snookerze

Typowanie snookera nie jest proste. Szczególnie, jeśli dany gracz nie podejdzie do tej sprawy z należytym profesjonalizmem. Trzeba oczywiście znać zasady związane z tym sportem. Pamiętaj, że są one dość specyficzne. Mogą różnić się od reguł, które obowiązują np. w trakcie meczów z Twoimi kolegami itp. Należy również bardzo dokładnie „prześwietlić” formę konkretnego zawodnika oraz jego rywala. Nie tylko biorąc pod uwagę ostatnie tygodnie. Dobrze jest również zweryfikować to, jak konkretny snookerzysta poradził sobie w poprzednim roku w danym turnieju. Jeśli jest w dobrej dyspozycji, a na dodatek ostatnio zagrał dobrze w ramach konkretnych zawodów, to jest duża szansa, że teraz też nie zawiedzie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Masz zamiar zagrać zakład na zwycięzcę turnieju? W tej sytuacji trzeba dokładnie przeanalizować drabinkę turniejową. Jest chyba jasne, że łatwiej będzie osiągnąć końcowy triumf, jeśli po drodze dany gracz będzie mierzył się – w głównej mierze – z teoretycznie dużo słabszymi rywalami. Oczywiście, prędzej, czy później taka osoba musi zagrać z kimś poważnym. Lepiej jednak, jeśli takich trudnych pojedynków będzie relatywnie mniej niż więcej.

Co jeszcze trzeba sprawdzać przed obstawieniem snookera?

Jeżeli traktujemy obstawianie zakładów bukmacherskich poważnie i chcemy tak typować żeby zarabiać pieniądze to na pewno musimy do tego być odpowiednio przygotowani. Warto zatem dokładnie sprawdzić, gdzie są rozgrywane konkretne zawody. Gracze z Europy najlepiej spisują się na swoim kontynencie itd. Jeśli jadą np. do Azji, to potrzeba im dodatkowego czasu na klimatyzację. Warto również sprawdzić mecze typu h2h pomiędzy konkretnymi snookerzystami.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button