Jak obstawiać w aplikacji mobilnej bukmacherów?

Firmy bukmacherskie z roku na rok oferują swoim klientom usługi na coraz wyższym poziomie. Jeszcze kilkanaście lat temu każdy, kto chciał obstawić kupon na konkretne wydarzenie, musiał udać się do stacjonarnego punktu danej firmy bukmacherskiej. W chwili obecnej jest już zupełnie inaczej. Zdecydowana większość firm bukmacherskich działa także w internecie. Bez wychodzenia z domu można obstawiać zakłady przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obecnie wiele firm bukmacherskich inwestuje także w specjalne aplikacje mobilne przeznaczone dla użytkowników urządzeń mobilnych. Czy aplikacja mobilna od bukmachera to rzecz godna zainteresowania?

aplikacja do obstawiania meczów
Jak obstawiać zakłady w aplikacji mobilnej bukmachera?

Mobilna aplikacja od firmy bukmacherskiej – hit czy kit? 

Smartfona ma dzisiaj praktycznie każdy przeciętny człowiek. Instalujemy na nich szereg przydatnych aplikacji do zamawiania jedzenia, obsługiwania bankowości elektronicznej czy do biegania. Dlaczego zatem nie pokusić się o pobranie mobilnej aplikacji od firmy bukmacherskiej? Okazuje się, że taka aplikacja może nam znacząco ułatwić obstawianie zakładów. Niemożliwe? A jednak! 

Firmy bukmacherskiej cały czas konkurują na wielu polach – mowa tutaj nie tylko o pakietach startowych czy innych promocjach. Coraz bardziej stawiają na atrakcyjność i funkcjonalność stron, przejrzystość serwisów czy o łatwy dostęp do wszelkich zakładów i własnego konta. Aplikacja mobilna do obstawiania to szereg korzyści, których nie zyskamy korzystając ze strony internetowej bukmachera. Firmy bukmacherskie często stosują zabieg polegający na tym, że użytkownikom aplikacji dają dostęp do dodatkowych bonusów i akcji specjalnych. Dlatego naprawdę warto opłaca się pobrać aplikację mobilną od swojego bukmachera. 

sts polski bukmacher online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus

Strona mobilna obrazuje wszystko to, co znajduje się na normalnej stronie internetowej danego bukmachera, jednak jest to dostosowane do potrzeb urządzeń mobilnych. Niestety, niektórzy bukmacherzy nie dbają w odpowiedni sposób o tak zwaną responsywność. Responsywność sprawia, że strona internetowa działa równie dobrze zarówno na komputerach stacjonarnych, smartfonach czy tabletach. W aplikacji jest zupełnie inaczej. Są tam specjalne funkcje bez zacinania, a dodatkowo wszystko działa bez zarzutu i jest niezwykle łatwe w obsłudze. 

Pobieranie aplikacji mobilnej – instrukcja 

Pobranie aplikacji mobilnej jest naprawdę banalnie proste. Mobilne aplikacje od firm bukmacherskich można pobierać na smartfony, tablety i palmtopy. Podstawową kwestią przed pobraniem aplikacji od jakiejkolwiek firmy bukmacherskiej zawsze powinno być sprawdzenie, czy nasz bukmacher posiada aplikację zgodną z oprogramowaniem na nasze urządzenie. Przykładowo najlepszy Polski bukmacher STS oferuje doskonałą aplikację do obstawiania meczów, którą pobrać można ze strony www.sts.pl. Dodatkowo za darmo otrzymamy 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

Urządzenia mobilne, które w chwili obecnej najczęściej są w posiadaniu wszystkich konsumentów są oparte na dwóch systemach: Android oraz iOS. Dawniej często spotykało się także smartfony oparte na systemie Windows, jednak teraz stają się już rzadkością. Jeśli na przykład mamy urządzenia z systemem Windows, a nasz bukmacher ma aplikację dostosowaną wyłącznie do oprogramowania Android, wówczas nie będziemy mogli pobrać jego aplikacji. 

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button