Przewodnik po programie lojalnościowym bukmachera Milenium

Milenium jest polskim bukmacherem, który już od początku swojego istnienia (ten notuje się na 2003 rok) przykłada dużą wagę nie tylko do budowania bazy nowych klientów, ale też do tworzenia oferty przeznaczonej dla tych, którzy obstawiają regularnie i korzystają z jego usług na porządku dziennym. Właśnie w ten sposób zaprojektował program lojalnościowy, który obecnie jest jednym z najlepszych na rynku. W jaki sposób z niego skorzystać i jakie zalety płyną z jego wykorzystania?

polski bukmacher milenium
Milenium program lojalnościowy

Liga Mistrzów Milenium – jak skorzystać z tego programu lojalnościowego?

Aby czerpać pełnię z programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium należy dokonać rejestracji w serwisie bukmacherskim tej firmy – zakładając konto internetowe automatycznie stajemy się członkiem programu lojalnościowego. Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku punktów stacjonarnych, w których program również działa.

W tym przypadku musimy udać się do pracownika, który poprosi nas o podanie danych osobowych i wyrobi nam darmową kartę – tę możemy połączyć z kontem internetowym, by symultanicznie zbierać punkty z dwóch kanałów sprzedaży tego bukmachera.

sts polski bukmacher online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus

Jak działa program lojalnościowy w Milenium?

W programie lojalnościowym Milenium zdobywamy punkty, a następnie wymieniamy je na nagrody. Tak przynajmniej można to ująć w wielkim skrócie. Uściślając, tak można pokrótce opisać jego działanie:

  1. Rejestrujemy konto u bukmachera i automatycznie zostajemy zapisani do programu lojalnościowego.
  2. Automatycznie zostanie nam przydzielona karta Ligi Mistrzów Milenium – początkowo najgorsza, czerwona – wraz z kolejnymi zakładami (im więcej – tym lepszą kartę dostaniemy) będziemy pozyskiwać lepsze karty, które z kolei dadzą nam możliwość pozyskiwania tańszych nagród.
  3. Dokonujemy zakładów i za każdy z nich otrzymujemy punkty – później możemy wydać je na kredyty, będące odpowiednikiem złotówek (jeden kredyt – 1 złoty).

Betclic Polska Cashback 550 PLN bez ryzyka

Kod promocyjny: KOD550

Nagrody w programie lojalnościowym Milenium

Oczywiście samo zbieranie punktów w programie lojalnościowym nie miałoby sensu, gdyby nie płynące z niego nagrody. Większość z nich zależy od aktualnej oferty bukmachera, jednak niemal zawsze w jej obrębie znajduje się:

  • dostęp do darmowych środków – jeden kredyt jest równy złotówce, przy czym po uzbieraniu określonej ich ilości można przelać je na swoje konto bonusowe (należy dokonać jednokrotnego ich obrotu);
  • dostęp do specjalnych bonusów – poprawiając status własnej karty można zyskać dostęp do specjalnych bonusów, wyłącznie dla członków programu lojalnościowego;
betclic polska bonus 2020
Darmowy bonus bez ryzyka w Betclic – Kod promocyjny: KOD550

Co musimy wiedzieć o Lidze Mistrzów Milenium – w pigułce

  • nie wymaga dodatkowej rejestracji – w programie lojalnościowym bukmachera Milenium bierzemy udział automatycznie po dokonaniu rejestracji – tylko „stacjonarnie” uczestnictwo w nim wymaga od nas posiadania fizycznej karty;
  • jest darmowy – za samo członkostwo nie płacimy ani grosza, choć aby dostawać punkty musimy wydawać pieniądze na zakłady (co, nota bene, i tak tu robimy);
  • daje dostęp do atrakcyjnych nagród, z których najpowszechniejszą i najczęściej wybieraną są środki pieniężne, tutaj przedstawione w formie kredytów;
  • pozwala na realne poczucie progresji – wraz z dokonywanymi zakładami i zdobywaniem kolejnych punktów w obrębie programu lojalnościowego, zyskujemy dostęp do wyższych rangą kart odwzorowanych kolorem. Daje to poczucie, że rozwijamy się, co w tego typu programie jest podstawą;
  • punkty za zakłady otrzymujemy zawsze, niezależnie od tego, czy kupon, który obstawiamy finalnie okaże się wygrany czy przegrany oraz czy jest unikalny (dostajemy je również za identyczne kupony czy zakłady).

Podsumowanie

Program lojalnościowy Milenium sprawdza się w akcji, nagradzając każdego typera za wszystkie zakłady bukmacherskie, których dokona w obrębie serwisu, choć uzależniając wartość tej nagrody (punktowej, oczywiście) od rodzaju zakładu i wysokości stawki. Bardzo dobrze motywuje to do dalszego grania – zwłaszcza, że Polski bukmacher daje możliwość nie tylko skorzystania ze specjalnych bonusów „za punkty”, ale i szansę na zamienienie punktów w złotówki. 

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button