Obstawianie tenisa w zakładach STS

STS to bukmacher, który na naszym rynku działa już od przeszło dwudziestu lat (start jego działalności szacuje się na roku 1997), a który obecnie sprawuje rolę lidera na polskiej scenie bukmacherskiej. Na pozycję tę pracował on nie tylko dobrze przemyślanym marketingiem i przemyślanymi opcjami sponsorskimi, ale też- a może przede wszystkim – świetną ofertą na większość popularnych dyscyplin sportu. Jedną z tych, do której przykłada on dość dużą wagę jest tenis. W tym krótkim wpisie skupimy się na dokładnym przedstawieniu jego oferty właśnie na rozgrywki w tenisie, prezentując również wszystko to, co musimy wiedzieć będąc jego fanami, a jednocześnie planując obstawianie meczów w jego ramach.

obstawianie tenisa w zakładach sts
Jak obstawiać zakłady na tenis u bukmachera STS?

Oferta bukmachera STS na tenis

Choć mogłoby się wydawać, że tenis nie jest popularną dyscypliną sportu w Polce, tak naprawdę przyciąga do siebie całe rzesze spragnionych emocji kibiców oraz typujących. Wynika to po części z jego specyfiki, a wpływ na to mają też sukcesy polskich tenisistów i tenisistek. W związku z tym dyscyplina ta u niemal każdego bukmachera jest stawiana na piedestale, a również STS przykłada się do swojej oferty na nią. Tenis u tego bukmachera to także wyższe kursy niż u konkurencji, a oferta zakładów STS jest naprawdę imponująca. Ta jest niemal kompletna i pokrywa takie popularne turnieje, jak:

  • Australian Open – pierwszy turniej wielkoszlemowy, który otwiera sezon, a który rozgrywa się w Melbourne. Tradycyjnie przyciąga do siebie całe mnóstwo wielbicieli tenisa, którzy są spragnieni emocji po kilku tygodniach bez żadnych rozgrywek (choć te toczone są z zaledwie niewielką przerwą).
  • French Open – drugi w kalendarzu Wielkiego Szlema turniej, który rozgrywa się na kortach w Paryżu, na nawierzchni ceglastej. Do tej pory największą jego gwiazdą jest Rafael Nadal (z aż 12-krotnym sięganiem po medal);
  • Wimbledon – najsłynniejszy, a zarazem najstarszy (rozgrywany już od 1877 roku) turniej wielkoszlemowy, który toczy się w Anglii i przyciąga zainteresowanie nie tylko kibiców, ale i chociażby brytyjskiej drużyny królewskiej. Na meczach w Londynie pojawia się mnóstwo osobistości, co dodatkowo zwiększa jego prestiż;
  • US Open – najbardziej prestiżowe rozgrywki tenisowe w Stanach Zjednoczonych, cieszące się zdecydowanie największą popularnością spośród całej wielkoszlemowej czwórki. Rozgrywane są na twardych kortach w Nowym Jorku.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

STS pokrywa jednak nie tylko turnieje Wielkiego Szlema. Bardzo chętnie zawiera w swojej ofercie również spotkania towarzyskie, ale i te odbywające się w ramach nieco mniej popularnych, ale wciąż odbywających się rozgrywek.

Darmowe transmisje meczów tenisa u bukmachera STS

Tym, czym wyróżnia się STS na tle całej reszty bukmacherów są darmowe transmisje spotkań w tenisie, które mogą oglądać wszyscy zarejestrowani u niego typujący, którzy w przeciągu ostatnich 24 godzin obstawili cokolwiek (niekoniecznie tenis – jakikolwiek zakład odblokowuje dostęp do absolutnie wszystkich transmisji). Tenis jest jedną z dyscyplin, które przez STS TV są pokrywane w zdecydowanie największym stopniu – same transmisje ułatwiają typowanie na żywo, ale też oszczędzają nasz czas, który moglibyśmy spędzić na poszukiwaniu działającej i nie do końca legalnej transmisji.

polski bukmacher betfan oferta zakładów
Darmowy bonus dla graczy od bukmachera Betfan 2021

Każda transmisja tenisa w ramach usług STS cechuje się wysoką jakością obrazu i dźwięku oraz nienaganną płynnością działania, pozwalając przy okazji szybko obstawiać typy z tenisa i oglądane spotkania w czasie ich trwania.

Promocje i bonusy na obstawianie tenisa w STS

Swoją ofertę bonusową firma STS bazuje na bonusie powitalnym, przeznaczonym wyłącznie dla nowych użytkowników, a możliwym do wykorzystania również przy obstawianiu tenisa. W jego ramach bukmacher jest w stanie dać nam nawet 1200 złotych w darmowych środkach – należy przy tym zwrócić uwagę na to, że dokładna otrzymana przez nas kwota zależeć będzie od pierwszego depozytu, którego dokonamy. Jako że stanowi jego równowartość, aby do cna wykorzystać bonus powitalny (okazję ku emu mamy wyłącznie jedną, podczas rejestracji) należy dokonać wpłaty nie mniejszej niż 1200 złotych.

Co ważne, bonusem powitalnym trzeba obrócić – bukmacher narzuca na nas obowiązek trzykrotnego obrócenia nim. Zanim zatem uwolnimy środki bonusowe i uczynimy je możliwymi do wypłacenia, musimy je „wydać” trzy razy – wpłacając 1200 złotych na zakłady musimy więc przeznaczyć 3600 zł (co logiczne, konieczne jest więc wygrywanie).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Początkowy budżet na realizację typów bukmacherskich na tenis w STS możemy zwiększyć poprzez wpisanie kodu promocyjnego w okienku rejestracji. Choć operator zapewnia nam dostęp do własnego kodu, najlepiej jest wpisać ten: BETONLINE. Da nam on najwięcej, bo 29 złotych na darmową grę, bez większych wymagań (poza oczywiście jednokrotnym przeznaczeniem do na grę) względem nas. Rejestracja na www.sts.pl trwa tylko minutę.

STS bardzo często organizuje bardziej okazjonalne, a mniej stałe akcje promocyjne ściśle związane z tenisem. Bardzo często są to zakłady specjalne (na przykład na tenisistę, który zdobędzie najwięcej asów serwisowych), promocje związane z inauguracją kolejnego sezonu albo też takie, które mają po prostu zachęcić do typowania, a nie posiadają żadnej konkretnej okazji związanej z ich przyznaniem.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button