Gra płaską stawką – co warto o niej wiedzieć?

Finanse to dla wielu osób temat bardzo ważny. Nie brakuje zawodników, którzy właśnie z tego powodu rejestrują swoje konta w legalnych zakładach bukmacherskich, których na szczęście na naszym rynku jest stosunkowo dużo. Co zrobić, aby regularnie wygrywać pieniądze? Bardzo przydatna jest gra odpowiednim systemem. Niektórzy decydują się na tak zwaną płaską stawkę. Jakie są charakterystyczne cechy tej gry? Co jest tutaj ważne, żeby mieć szanse na dodatni bilans na koncie?

jaką stawkę wybrać do obstawiania
Czy obstawianie meczów płaską stawką jest najlepsze?

Jaką stawkę wybrać do obstawiania zakładów?

Gra płaską stawką to nic innego, jak systematyczne obstawianie zakładów za jedną i tą samą wartość. Od razu chcemy zaznaczyć, że nie ma tutaj jednej stawki dla każdego zawodnika. Jest chyba jasne, że osoby początkujące stawiają zazwyczaj dość ostrożnie. Mają też ograniczone możliwości finansowe. Zawodowcy, którzy zdecydowali się na ten system posiadają natomiast zdecydowanie większe pole do manewru w tym temacie. Mogą zatem stawiać za zdecydowanie większe pieniądze.

Najważniejsze jest to, aby taka stawka była po prostu dopasowana do możliwości danego gracza. Jeśli np. ktoś wpłacił 100 PLN, to nie może ustalić płaskiej stawki np. na 50 PLN. Ogólnie panuje taka zasada, że stawka na pojedynczy kupon nie powinna być większa niż kilka procent całego posiadanego w tym momencie kapitału. Na tej właśnie podstawie można m.in. określić, jak dużo pieniędzy możesz zainwestować. Stawka powinna być tak dobrana, aby nawet kilka przegranych z rzędu nie oznaczało utraty całego kapitału. Każdemu – nawet najlepszemu – może przytrafić się natomiast czarna seria. Należy zatem tak zarządzać budżetem, aby nie skończyła się ona zerem na koncie.

betclic polska bonus 2020
Darmowy bonus bez ryzyka w Betclic – Kod promocyjny: KOD550

Jakie kursy bukmacherskie będą odpowiednie?

Aby gra płaską stawką miała jakikolwiek sens, muszą być dobrane odpowiednie kursy. Jeśli np. dana osoba będzie grała wyłącznie kursy w okolicach 1.50, to będzie musiała mieć naprawdę bardzo dużą skuteczność, aby wychodzić na plus. Sami możecie sobie to szybko obliczyć. Jeśli taka osoba trafi 2 kupony na 3, to będzie na minusie. W końcu dochodzą tutaj do tego wszystkiego podatki. O wiele lepiej jest zatem grać kursy powyżej 2.00 itp.

Jeśli bowiem traficie jeden kupon na 2 zagrane, to będziecie na minimalnym plusie. Pamiętaj, że bierzemy tutaj pod uwagę skuteczność wynoszącą jedynie 50%. Osoby, które będą miały wskaźniki na zdecydowanie wyższym pułapie mogą oczywiście liczyć na znacznie lepsze liczby w tym temacie. Warto zatem zastanowić się, jakie kursy będą tutaj optymalne, żeby gra po prostu była dochodowa.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button