W jakie dni tygodnia najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

Osoby obstawiające w firmach bukmacherskich mają pod tym względem szerokie pole do manewru. Kiedy konkretnie można typować? Dlaczego najwięcej zakładów jest zawieranych w czasie weekendów? O tych i innych aspektach możesz przeczytać w poniższym poradniku.

jakie dni najlepsze do typowania
W jakie dni tygodnia najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

Przez internet można grać non stop

Tak naprawdę nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń. Możesz zatem obstawiać typy bukmacherskie na okrągło. Nowoczesne firmy bukmacherskie online starają się zrobić wszystko, by Klienci mieli zapewnione usługi na bardzo wysokim poziomie. Obecnie panuje coraz większa rywalizacja w tej branży… Z tego względu podmioty muszą dokładać wszelkich starań, by mieć jak najwięcej Klientów właśnie u siebie. Wszak od tego zależy, czy dana firma będzie zarabiała sensowne pieniądze każdego kolejnego miesiąca. Nie da się bowiem ukryć, że podmioty hazardowe mają taki nadrzędny cel.

Im więcej Klientów, tym zaś więcej zawieranych zakładów. A firmy bukmacherskie tak naprawdę zarabiają niezależnie od końcowych wyników (po to np. zmieniają się kursy, by te podmioty zawsze wychodziły na swoje w ostatecznym rozrachunku). Nie może zatem dziwić, że gracze mogą typować na okrągło. To duża przewaga firm hazardowych np. nad punktami stacjonarnymi. Zwykłe lokale są bowiem otwarte przez kilkanaście godzin w ciągu dnia. Z jednej strony to i tak sporo. Z drugiej strony to nigdy nie będzie 24 godziny na dobę. A są przecież np. osoby, które uwielbiają grać NBA w trybie live.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W punktach stacjonarnych niestety w ogóle nie ma takiej możliwości. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się właśnie na granie na żywo i obstawianie zakładów bukmacherskich. Strony online są dostępne przez cały tydzień. Oczywiście, czasami są prace konserwacyjne. Takie sytuacje zdarzają się jednak sporadycznie. Dodatkowo nie trwają zbyt wiele czasu. Inna kwestia jest taka, że firmy bukmacherskie wyznaczają takie prace na okres, kiedy nie ma nic do typowania. To dobre podejście. Nie ma zatem możliwości, by np. w czasie weekendu były przeprowadzane czynności tego typu.

Kiedy warto typować piłkę nożną?

Zastanawiasz się, w jakie dni najlepiej obstawiać spotkania piłki nożnej? Jesteś bowiem, praktycznie od dziecka, fanem tego sportu? Nie da się ukryć, że firmy bukmacherskie oferują bardzo dużo wydarzeń na tę dyscyplinę. Najwięcej spotkań jest oczywiście rozgrywanych w czasie weekendów. W trakcie soboty i niedzieli gra się bowiem praktycznie na całym świecie. Obecnie, ze względu na koronawirusa, nie brakuje też spotkań w środku tygodnia. Chodzi nie tylko o Ligę Mistrzów, czy Ligę Europy, ale także o mecze ligowe. Kiedy je obstawiać? Ogólnie firmy bukmacherskie wystawiają kursy nawet na kilkanaście dni przed konkretnymi spotkaniami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego? Chodzi oczywiście o pieniądze. Jeśli dane rozgrywki są popularne, to firmy bukmacherskie jak STS, eWinner czy Betfan zarabiają na tym aspekcie. Im wcześniej wystawiona oferta, tym dla nich lepiej. Dla graczy natomiast (w większości przypadków) gorzej… Dlaczego? Spotkania powinno obstawiać się dopiero wtedy, gdy typer będzie miał odpowiednio dużo informacji. Trzeba sprawdzić nie tylko ostatnie wyniki, pozycję w tabeli, mecze bezpośrednie itp. Bardzo istotne są oczywiście przewidywane składy i ewentualne absencje. W dzisiejszych czasach nie brakuje też zawodników, którzy nie graja z powodu koronawirusa.

Jeśli ktoś obstawi dany mecz kilkanaście dni przed jego rozpoczęciem, to musi liczyć się z tym, że potencjał konkretnego składu za kilka dni może być już zdecydowanie inny. Jest to zatem swego rodzaju loteria. A każdemu powinno zależeć na tym, by w jak największym stopniu eliminować ryzyko związane z zakładami bukmacherskimi… Warto zatem typować spotkania np. w dniu ich rozgrywania. Wtedy łatwiej można sprawdzić m.in. przewidywane składy.

Czego nie brakuje na początku tygodnia?

Większość zakładów jest zawieranych w czasie weekendów. To jednak nie oznacza, że firmy bukmacherskie mają wolne np. w poniedziałek lub wtorek. Wtedy także oferta jest szeroka, a gracze chętnie z niej korzystają. Można m.in. obstawiać bez żadnego problemu spotkania tenisowe. Tak naprawdę jest ich najwięcej (bazując na poszczególnym turnieju) właśnie na początku tygodnia. Potem, z każdym kolejnym dniem, zawodników (którzy przegrywają) ubywa. Pod koniec tygodnia są zaś rozgrywane mecze półfinałowe i finał. Z racji tego, w czasie weekendów zakładów jest relatywnie najmniej (pod kątem tej właśnie dyscypliny sportowej).

zakłady online ewinner
Typowanie meczów w eWinner z bonusem bez ryzyka

Jak wybrać odpowiedni dla siebie dzień tygodnia?

Przede wszystkim zdecyduj się na taki dzień, kiedy będziesz mógł swobodnie obstawiać. Masz sporo obowiązków od poniedziałku do piątku? Pracujesz i nie brakuje Ci dodatkowo czynności np. w domu? W takiej sytuacji zdecyduj się na weekend. Wtedy spokojnie przeanalizujesz ofertę i będziesz miał szanse wybrać naprawdę dobre typy. Co jeszcze brać pod uwagę w tym aspekcie? Na pewno wybór dnia powinien być uzależniony od konkretnej dyscypliny. Jak już wiesz, spotkania futbolowe najlepiej obstawiać w czasie weekendu. Niektóre dyscypliny zaś na początku tygodnia.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button