Jak zacząć obstawiać w zakładach bukmacherskich

Wciąż przybywa nowych osób interesujących się tematyką obstawiania zakładów przez internet. Niestety nie każda z tych osób wie od czego zacząć. Na temat zakładów bukmacherskich powstało wiele mitów i legend. Wiele ludzi wciąż ma obawy, czy zakłady bukmacherskie – w szczególności te zawierane w internecie – są w pełni legalne i bezpieczne. Oczywiście, jeżeli chodzi o kwestię bezpieczeństwa i legalności to trzeba stwierdzić, że graczom nic nie gozi, ponieważ firmy bukmacherskie zobowiązane są posiadać specjalną licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Bez uzyskania takiej licencji firma taka nie może działać. Obstawianie wyników sportowych od zawsze przyciągało wiele osób. Wpływ na takie zjawisko ma z pewnością w dużej mierze dreszczyk emocji związany z rywalizacją. Dodatkowe emocje, jakie potrafi wywołać legalny bukmacher są również nie do przecenienia. Warto więc wiedzieć, którego wybrać, czym kierować się podczas gdy i jakich błędów nie popełniać. 

jak zacząć obstawiać mecze
Jak obstawiać mecz w internecie? Który bukmacher najlepszy?

Gdzie lepiej obstawiać zakłady – stacjonarnie czy internetowo?

Otóż grono osób ma podzielone zdanie na ten temat. Jeżeli chodzi o obstawianie internetowo to bukmacher wymaga od każdego gracza rejestracji, podczas której trzeba podać informacje na swój temat, do których należy zaliczyć między innymi: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres email, telefon kontaktowy. Oprócz tego, w celu potwierdzenia tożsamości należy wysłać skan dowodu osobistego. W przypadku zawierania zakładu w punkcie stacjonarnym takie coś wymagane nie jest. Aczkolwiek przy obstawianiu zakładów internetowo gracz ma więcej możliwości do dyspozycji, a mianowicie ma możliwość obstawiania zakładów po znacząco lepszych kurach, jak również możliwość w braniu udziału w zakładach live, które ostatnimi czasy są bardzo popularne.

Następną kwestią jest, iż w punkcie stacjonarnym można obstawiać zakłady wyłącznie za pomocą gotówki. Z kolei obstawiając internetowo, gracz ma więcej możliwości płatności, a mianowicie: DotPay, PayU, czy też Blik. Korzystając z firm bukmacherskich działających również w internecie, gracz ma możliwość zaoszczędzenie znacznej ilości czasu, który musiałby poświęcić na to, aby udać się do lokalu stacjonarnego. Może się również na spokojnie zastanowić, jaki typ meczu chciałby obstawić, a także jeszcze raz przeanalizować dokładnie swoją decyzję. 

sts polski bukmacher online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus

Typiko

Jest to firma bukmacherska, która posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Zaliczana jest do jednej z najpopularniejszych na rynku. Firma ta została założona w 2018 roku i w dalszym ciągu oferuje swoim klientom szeroką ofertę sportową. Przedsiębiorstwo to działa nie tylko za pośrednictwem internetu, ale również za pośrednictwem lokali stacjonarnych, prężnie się rozrastających.

Dyscypliny sportowe, które można znaleźć na tej stronie to w szczególności: piłka nożna, hokej, koszykówka, sport motorowy, siatkówka, piłka ręczna, tenis, jak również futbol amerykański i rugby. Strona internetowa jest przejrzysta, w związku z czym w sposób szybki i zrozumiały można znaleźć wszystkie interesujące gracza informacje. Typico dostarcza także obszerne statystyki odnoszące się do wszystkich dyscyplin sportu, ale również dodatek w postaci własnego livescore.

Fortuna

To kolejna firma bukmacherska, ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród graczy i prężnie rozwijająca się. Fortuna także posiada niezbędą licencję nadaną przez Ministerstwo Finansów. Przedsiębiorstwo to działa zarówno w internecie, jak i stacjonarnie. Każdy nowy gracz za zarejestrowanie się otrzymuje bonus w postaci 20 złotych, jak również bonus od depozytu nawet do 1000 złotych. Fortuna co tydzień dodaje nowe promocje dla stałych graczy. Zakład można obstawić po uprzednim doładowaniu konta. Konto można doładować za pomocą przelewu natychmistowego, DotPay, PayU, jak równiż Blika. 

NobleBet

Jest to stosunkowy nowy bukmacher na polskim rynku, aczkolwiek oferuje swoim klientom bardzo korzystne promocje, jak również bonusy za darmo. Przedsiębiorstwo to, to wysokie kursy, niska marża, a także dobra oferta zakładów sportowych. 

betclic polska bonus 2020
Darmowy bonus bez ryzyka w Betclic – Kod promocyjny: KOD550

LV Bet

W LV Bet zadowolenie graczy jest priorytetem, a każdą sprawą firma zajmuje się z indywidualnym podejściem. W LV Bet można posiadać zarówno konto stałe, jak i konto tymczasowe. Natomiast w przypadku założenia konta tymczasowego należy pamiętać, iż korzystanie z bonusów jest wyłączone. Aby korzystać w pełni z proponowanej oferty należy założyć konto stałe, czyli dokonać pełnej rejestracji. W przypadku przełożonych lub anulowanych wydarzeń, zakład zostaje rozliczony, jako anulowany, gdy gra nie zostanie rozpoczęta po upływie odpowiedniej ilości godzin od planowanego czasu rozpoczęcia wydarzenia.

Gracz ma również w każdym momencie możliwość zmiany numeru konta bankowego. Grając za pośrednictwem tej strony można również wykorzystywać specjalny bonus z mnożnikiem. Bonus taki można wykorzystać zarówno w przypadku urządzenia stacjonarnego, jak i w przypadku urządzenia mobilnego. Jeżeli chodzi o kwestię metod płatności to przedstawiają się one następująco: Przelewy24, Blik, DotPay, TPay, Skrill, DotPay Cards, PaySafeCard, jak również Paymenticon.

BetClic

BetClic oferuje bezpłatne transmisje na żywo dla zarejestrowanych graczy, jak również wyższe kursy na najważniejsze wydarzenia oraz dodatkowe 50 procent do wygranych na zakłady AKO. Jeżeli chodzi o kwestię minimalnej wpłaty depozytu do wynosi ona 1 złotych, z kolei minimalna kwota do wypłaty wynosi 2 złote. Użytkownik jest także uprawniony do zamknięcia konta w każdym czasie.

Zakłady bukmacherskie Betclic oferuje również promocję zwaną Multi Plus. Promocja ta polega na tym, że im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej można wygrać. Multi Plus pozwala zwiększyć szanse na wygraną nawet o 50 procent. Należy wyłącznie postawić kupon z minimum 5 zdarzeniami. 

Czego nie należy robić, decydując się na grę?

Jest kilka kwestii, których gracz nie powinien robić podczas gry, a mianowicie: obstawiać wyłącznie swoje ulubione drużyny, nieodpowiednio wykorzystywać zgromadzone środki, grać chaotycznie i bez przemyślenia, wybierać kupony wyższe niż podwójne lub potrójne.

Najlepsi bukmacherzy online

Back to top button